Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha adott egy férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha adott egy férfi, aki külsőleg és belsőleg is szinte tökéletes, de nagyon félénk, akkor hagynátok, vagy kezdeményeznétek ti csajok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Amennyiben valaki nagyon félénk (fél kezdeményezni a nőknél...), akkor borzalmasan messze van a 'szinte tökéletes'-től.

Semmit sem lehet kezdeni egy besz_ri gyerekkel.


Számlát befizetni vagy pizzát rendelni nem fél?

2019. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

A nagyon félénk messze nem tökéletes.

Nem bírom a muja pasikat.

2019. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom ilyen. Konkrétan utáltam, hogy ennyire tökéletes, és sosem hittem volna, hogy egyszer felfigyel rám.


Introvertált, flegmatikus, mindig tökéletesen nyugodt, és régebben főleg lányokkal nagyon nehezen kommunikált, félénk, "biztonsági játékos" volt.

(Igen, nekem ez a tökéletes, ugyanis a bátyám, akit nagyon szeretek pont ilyen- éppen emiatt nagyon jól kommunikálok ezekkel az emberekkel, meg világéletemben különlegesnek akartam magam érezni a társam mellett, és nekem ez egy extrovertált, mindenkivel puszipajtás fiú mellett nem lenne meg)


Ja, szóval ő ilyen zárkózott volt, én meg a társaság legpörgősebb lánya, aki a fiúkkal is bármikor elpoénkodik.


Igazából néha heccből próbáltam kizökkenteni ebből a flegmatikus, szótlan viselkedéséből, és úgy vett észre.

Nem kezdeményeztem soha, azt nem bírta volna elviselni a női méltóságom, de elég feltűnően kellett sokszor bátorítani. :D


De azt hiszem, ez életem egyik legjobb és legszebb területe, ami nem lenne, ha nem huzagotam meg néha magam felé az elején.

2019. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Sosem kezdeményezek.
2019. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Egy nő attól érzi magát nőnek egy férfi mellett ha a férfi úgy kezeli. Egy rendes lánynak igenis udvarolni kell!
2019. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó magas labdákat dobok fel és remélem, hogy lecsapja. :) (Működik.)
2019. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Aztán senki se csodálkozzon, mikor a nők itt panaszkodnak arról, hogy csak olyanokkal találkoznak, akik nem értékelik őket, sosem szerette őket senki stb.

Legalább heti 3 ilyet kiírnak

2019. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!