Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez működhetne? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez működhetne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiatal anyuka vagyok, 3 hónapja szakítottunk a gyerek apjával. Nagyon nehezen tudom túltenni magam rajta pedig sokszor megütött és megalázott. Gyerekkel nem foglalkozott. Járok egy babás foglalkozásra ahol egy gyermekét egyedül nevelő apukával nagyon jóba lettünk. Nagyon sokat beszélgetünk, sokszor együtt megyünk a játszótérre, kávézóba a gyerekek közt 2 év van de nagyon jól elvannak. Mikor vele vagyok nem jön rám a sírás az exem miatt hanem boldog vagyok. Olyan furcsa érzés igazából, nem tudom elhinni hogy lehetek boldog. A férfi 10 évvel idősebb ami szerintem nem is lehet gond. Viszont elég gazdag hozzám képest és nem akarom hogy azt gondolja, hogy a pénze kell. Nekem is van házam és el tudom tartani magunkat de akkor is. Legutóbb amikor egy kávézóban beszélgettünk exem látott, fél óra múlva anyósom telefonált, hogy milyen olcsó k. vagyok hogy egy gazdag pasival kávézgatok a gyerek apja helyett és hogy mindent meg fog tenni hogy az apjánál legyen a gyerek ne nálam. Igazából köpni nyelni nem tudtam pedig pontosan tudja miért szakítottam. Ő pedig nyugtatott hogy semmi gond nem lehet. Elmondta, hogy komolyan gondolja velem ha én is szeretném. Nem lenne túl korai mármint a szakítás után? Illetve attól félek még hogy a kislányom csak 1 éves és hogy viselné a változást.
2019. okt. 19. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
nem korai,ha van lehetőség lépni kell,1 évessen nem is fogja fel.
2019. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha az exszel lezártad, nem korai. Ha a férfit nem zavarja, mi baj lehet?

Kicsik elvannak, volt anyóstól meg normális ez a reakció, nyilván a fiát nézi, sértettek, hogy találtál jobbat, remélhetőleg idővel megbékélnek, de ha mindenképpen perelni akarnak, stabil anyagi, érzelmi helyzettel és kapcsolattal nincs mitől tartanod szerintem.

2019. okt. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem korai.


Az anyóssal is szakíts, mielőbb.

2019. okt. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
A bíróságon majd bizonyitanod kell hogy agresszív volt veled és akkor elmehet az anyós a sunyiba.
2019. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem korai, egyáltalán. Anyós számát érdemes letiltani.
2019. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Anyós sem komplett. Annak örülne ha szenvednél? Szar lehet... szerintem is szakíts az anyóssal is :D.
2019. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Bocs, de te minek szültél gyereket, ha egy ilyen helyzetet nem tudsz kezelni? Felnőtt ember vagy, nem?
2019. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem korai, saját életed, az anyós meg ne szóljon bele, élje a saját nyomorúságosát maga. Nyugodtan ismerkedj tovább, megérdemled!
2019. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Exanyóst tiltottam :)

2019. okt. 19. 13:05
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Lépni kell nem korai! Boldog vagy ő is nincs akadály. Anyósod meg lehúzhatja magát, alapból nincs joga beleszólni sem a fia sem pedig a te életedbe! A gyereket meg nem olyan könnyű elvenni...Ez nem így megy hogy kimondja és az ő szavára el is veszik! Pfff viccek vicce az anyós!
2019. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!