Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok barátság extrákkal szerintetek működhetne?

Figyelt kérdés
Több komoly csalódás után, tapasztalt, mások által normálisnak és figyelmesnek tartott, nem rossz pasiként nem akarok egyéjszakás kalandokba keveredni, ugyanakkor vannak igényeim, amiket nem szeretnék elfojtani, vagy könnyűvérű lányokra pazarolni. Így arra gondoltam, hogy kipróbálnám a barátság extrákkal kapcsolatot. Vajon hogy találhatnék olyan lányt, aki hasonló okokból ilyet keres? Köszönöm a normális válaszokat! 32F

2014. szept. 24. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ebben a korban biztos nem fogsz találni, bocsi.
2014. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Faj az igazsag de 1# nek igaza van ://
2014. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezeknél a kérdéseknél soha nem tudni, az-e a célja, hogy itt találjon valakit, vagy csak kérdezzen.


Egyébként hülyeség ilyen barátságba belemenni, több a baj vele, mint a jó.

2014. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fogsz találni, ne aggódj.....nagyon sokan vannak akik vagy egy hosszabb kapcsolaton vannak túl és se energiájuk se lehetőségük nincs újabb komoly kapcsolatra, vagy sokat csalódtak, stb. de a szexről nem mondanának le és szívesen szexelnének minden kötöttség nélkül.

Én is ilyenben vagyok jelenleg 38 éves nőként, úgyhogy bőven van rá lehetőséged, nyugi.

Hogy hol találsz ilyen lányt/nőt? Akár itt is :)

2014. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Hogy hol találsz ilyen lányt/nőt? Akár itt is :)"


Na, ez nem fog működni, mert nem erre való ez az oldal. Szexuális tevékenységet keresni/kínálni tilos itt. Remélem, felülbírálják ezt a moderátorok. Nem vagyok semmi jónak az elrontója, de én se keresnék itt ilyet, mert nem erre való. (Más kérdés, hogy nem is akarok ilyet keresni.)

2014. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jól működhet. Én is ilyet keresek! ;)
2014. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 BringaManó ***** válasza:
lehet, hogy keresni és kínálni tilos – de kérdezni és találni talán nem... :-)
2014. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat. 4-esnek a biztatást és 7-esnek, hogy megvédett a kérdésért. Tényleg nem keresni, hanem találni szeretnék valakit egy ilyen kapcsolatra :-) Még reménykedem....
2014. szept. 25. 15:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan pasi kellene,aki által felejthetnék.Én sem szeretnék lemondani dolgokról.
2014. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azután éppen az ilyen pasitól kapnád meg a következő felejteni való adagod!
2014. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!