Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi nem mutatja ki, hogy tetszem neki, mert tudja, hogy foglalt vagyok?

Figyelt kérdés
De nagyon kedves, figyelmes, szívesen van a társaságomban.
2019. okt. 19. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Számodra mit jelent az, hogy nem mutatja ki? Amiket leírtál, azok is mutatják, hogy kedvel téged és valószínűleg tetszel neki.
2019. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

El lehet nyomni a tetszést, ha arról van szó, igen.


De az aktuális frici szerintem nem teszi.

2019. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nőről megtudom, hogy foglalt, esetleg házas, akkor mindig távolságtartóan viselkedek vele szemben. Volt aki ezt meg is jegyezte a munkahelyemen, de számomra ez így helyes. Nem akarok tőle semmit így nem is vesztegetem rá a drága időt, inkább keresem azt a nőt akivel leélhetem az életem.

Számomra egy házas nő tabu, beleképzelem magam a férje helyébe és tudom, hogy mi a helyes. Persze a nő érezheti azt, hogy a házasság mellett elveszít egy csomó potenciális barátot, de ő már választott, neki egy férfira kell koncentrálnia, az pedig a férje.

Van olyan haverom aki nagy tételben tesz arra, ha valamelyik nőnek pasija van vagy jegygyűrűt visel, mindenkinél bepróbálkozik, nincs tekintettel senkire és semmire.Néha amit csinál annyira kínos, hogy legszívesebben leállítanám, de amikor látom, hogy a nők értékelik a szövegét, akkor megnyugszom.

2019. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva ő is nős. Hivatali okokból gyakran találkozunk, de ezen kívül sosem keressük egymást. Nem tudom, minden partnerével ennyire figyelmes-e, vagy csak velem.
2019. okt. 19. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kell megkérdezd,de lehet csak udvarias akar lenni a munkatársával.
2019. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még ha te vagy foglalt és nem akarsz tőle semmit is van olyan, hogy tetszik neked valaki. Meg olyan is van, hogy tényleg csak a barátodnak tekinted (hiába ellenkező nemű).
2019. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!