Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret még? Mik az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Mik az igazi érzései irántam? Változtak? Ha igen azt miért nem mondja meg?

Figyelt kérdés

Házas vagyok.

Viszont 4 éve megismertem egy egy férfit aki akkor még egyedülálló volt.

2 éve viszont van már neki komoly kapcsolata.

De azt mondja irántam se változtak az érzései.

Viszont azóta nem ír nekem olyanokat mint előtte, és nincs meg az az imádat rajongasa sem irántam.

Van hogy minden hetvegen a parjaval van.

Velem meg nehezen tudjuk össze hozni a randit.

Még nehezebben amióta kapcsolata lett.

Olyanokat ir nekem , hogy nem ér rá nekem irogatni..pedig ugyanúgy érez irántam.

Én még fontos vagyok neki? Ezt mivel bizonyitja? Azzal hogy facebookon néha ram ir 1-2 mondatba de ennyi?

Bele szerettem 4 éve en azóta ugyanazt erzem iranta.

Azt mondja ő is ..de már nem erzem azt a szeretetet rajongast es örömöt felőle. Szemelyes talalkozaskor is mindig azt akarja hogy a parja is jöjjön közös programokba. Ebbe en benne vagyok mert nincsen bajom a parjaval viszont en szeretnek lenni kettesben is vele.

Azt mondja hogy ne higyjem azt hogy ő nem szeretne velem.

Viszont epp ma mondott nekem egy olyat ha azt gondolom hogy csak dugni kellek neki akkor befejeztuk végleg még a barátságot is.

Nem tudom mit gondoljak mert ha vele probalok errol beszelni ideges es ingerult lesz .

Meg folyton azzal jön hogy en nem vagyok kepes azt el fogadni hogy neki lett parja es igy velem kevesebbet tud foglalkozni.

En megmondtam neki hogy elfogadtam őket es örülök neki hogy boldog de ugy veszem eszre ezt nem hiszik el se ő se a párja.

Mit tehetnek? Mert nagyon hianyzik es szeretem őt.



2019. okt. 19. 19:14
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
100%

Tehát, nem téged választott, mikor lett kapcsolata -> kefepartner vagy, lebegtetéssel.


Tádáááááááááá.

És tokkal-vonóval benyelted az egészet.

2019. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!