Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfin számon kérhető, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfin számon kérhető, ha fizikailag nem képes megvédeni a barátnőjét, mert nincs elég jó erőben és/vagy nem ért a verekedéshez?

Figyelt kérdés
2019. okt. 19. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Főleg ha tíz cigány támadja meg részegen bicskákkal. Na akkor még Steven Segal is felköthetné a gatyót.
2019. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
hat igy konkretan nem, inkabb az ha gyavan elmenekul. a ferfibecsulet azt kivanna inkabb veresse szet magat de ne elfusson:D kb abban a pillanatban abrandul ki belole a no
2019. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de az igen, ha gyáva.
2019. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Ezért kell a paprikaspray. Verekedjen a halál...
2019. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
4es hidd el az airsoft pisztoly is jó megoldás.
2019. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

A barátnőjét? Megvédeni a gyereket kell, nem felnőtt embereket.

Ha már itt tartasz, a nőnél mit tartasz számon kérhetőnek?

2019. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Egyébként sem vonzanak a verekedő pasik. A paprika spré egyébként is biztosabb.
2019. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. De alapjáraton nemtől függetlenül elvárható egy embertől, hogy a szerettét ne hagyja cserben ha nehéz helyzetben van (megtámadják stb) akkor is ha ez az ő kárára jár.
2019. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ezek az elhamarkodott következtetések. Kérdés és állásfoglalás között könnyedén különbséget lehet tenni a mondatvégi írásjelre pillantva. Amúgy örülök a pozitív válaszoknak, én is valahogy így gondolom (főleg, hogy jellemzően nem egy ember támad rá kettő másikra, akkor már többen), bár nőként messzire futni sem sokkal elegánsabb ilyen esetben szerintem. Édesanyám másképp gondolja, ezért érdekelt, hogy ti mit szóltok hozzá.
2019. okt. 19. 22:22
 10/21 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
0%

Itt most mindenki leírja, hogy nem kérhető számon, meg paprika spré, meg anyám kínja. Élőben meg kislánynak néznek, mikor előhúzod a paprika sprédet. :D

Nem tudom, értem rajonganak, mikor 4-5 embert összepakolok.

2019. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!