Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt olyan kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan kapcsolatotok, amelyben a párotok nem, vagy nem sokkal volt fizikailag erősebb nálatok?

Figyelt kérdés
Meg tudtátok volna védeni magatokat, ha esetleg bántani próbált volna?
2018. jan. 3. 09:48
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Párommal súlyban és magasságban közel azonosak vagyunk. Ettől függetlenül elég izmos, és másfél éves küzdősportolói múltjával: ő az erősebb. Viszont pont emiatt, soha nem él vissza sem a tudásával sem az erejével.


Mindig támogatott abban, hogy én is a spotágban fenlődjek, nem kis szerepe volt neki abba, hogy oda jutottam ahová. Minden esetre versenysportolói időszakomban volt hogy nem tudott kifogni rajtam (nem mondom hogy egylő felek voltunk mert másképp értékelem ezeket a dolgokat)


De a nők előtt is ott a lehetőség hogy fejlődjenek, pl a klubom tart önvédelmi órákat is direkt "hátrányos helyzetű" közönségnek (érsd: ha alacsonyabb vagy, ha kisebb vagy az ellenfélnél akkor is legyen esélyed).

A fizikum egy dolog. De csomó olyan fogás ahol mindegy mennyi izom van rajtad vagy milyen magas vagy az ugyanúgy sérül és fáj mindenkinek

2018. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párom vékonyabb nálam (160/56 vagyok, nem túlsúlyos), egyikőnk sem sportol. Egy kicsivel erősebb nálam, de nem sokkal.
2018. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, privátot írónak válasz: nem vagyok leszbi, nő vagyok a párom férfi.
2018. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Exem... ráadásul ENGEM cs.sztetett, hogy fogyjak le, mert nem bír felemelni (53-54 kiló vagyok a 169 centihez).
2018. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hova fogytál volna le? Inkább neki kellett volna edzeni.
2018. jan. 3. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:

vannk

nyugodt emberek akik egyszer elktannak es 4 xer nagyobb ero lesz bennuk mint alapbol..

2018. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!