Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? (párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok? (párkapcsolatban élők)

Figyelt kérdés

Erkölcsi értékrenden múlik az, hogy ha egy közösségi oldalon rátok ír egy ellenkező nembeli beszélgetés céljából, mert szimpatikusok vagytok neki, DE ti házasságban, kapcsolatban éltek?


Két típust tapasztaltam. "Szia. Beszélgethetünk, de csak barátilag, mert férjél vagyok/van barátom.


Illetve "Szia. Köszönöm hogy ilyen őszinte voltál, de ez nem fog menni, mert van barátom/férjem.


24 vagyok, fiatal pasi, és kiváncsi mit gondoltok erről xD



2019. okt. 20. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Mit kell erről gondolni? Korrekt mindkét verzió, és nem látok nagy különbséget.
2019. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát van, aki szerint akkor sztabil egy kapcsolat, ha nem barátkozik ellenkező nembelivel az interneten, mert akkor abból lehet több. Olyankor van az, hogy "gyere találkozzunk".. "hát nem tudom, megtudja a párom. Biztos?"


Van aki pedig helyből elutasítja az ismerkedést, mondván, "minek barátkozni, ha stabil a kapcsolatom"


:) És csupán.. Tényleg érdekel, ki-mit gondol. De értelek, és köszi a válaszod

2019. okt. 20. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
24 éves vagy, szerintem hagyd a pokolba ezt "közösségi oldalas" ismerkedést, csak időpocsékolás, főleg ha random foglalt csajokra irogatsz rá. Hacsak nem élsz magad is párkapcsolatban, akkor ismerkedj "élőben", az a legbiztosabb.
2019. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátot általában nem így szerez az ember. És ez szerintem független a házasságtól.
2019. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért gondolod hogy azért írt mert ágyba akar vinni?

Elég sértő válasz mind a kettő.

2019. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Regen rossz ha egyik fel korlatozza a masikat egy kapcsolatban... Miert ne beszelgethetne random emberekkel ? Akar ferfi akar no?

A huseg dontes eredmenye nem pedig a masiktol valo elvaras es nem egy beszelgetes a megcsalas

2019. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" egy közösségi oldalon rátok ír egy ellenkező nembeli beszélgetés céljából"

Tehát beszélgetés céljából.

2019. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!