Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen jövőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen jövőt érintő kérdésekben kell hasonló állásponton lennie két embernek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy például mindketten Magyarországon szeretnének lakni,hány gyereket szeretnének, ugyanaz a vallásuk...szóval ilyenekre :) nem nagyon találtam semmit a temaban, de sokan írjak hogy ilyen alapvető dolgokban kell egyeznie az embereknek. Szerintetek a fentieken kívül meg mi az,amiben fontos az egyetértés ? :)
2019. aug. 17. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem árt: ha a politikai nézeteik (akiket érdekel), a gyermeknevelési elképzeléseik, legyen hasonló érdeklődés v. kapcsolódási pont, tudjanak kommunikálni egymással pl.
2019. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 2. írta, talán a gyermeknevelés a legfontosabb!


Karrier-család sorrendje, +amit te írtál, Kérdező

Alap etikai kérdések (abortuz, eutanázia, homoszexualitáshoz való viszony)

2019. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akarnak-e gyereket, ha nem, akkor hogyan neveljék. Politikai nézetek annyiban, hogy azért homlokegyenest ellenkező nézeteket ne valljanak. Pénzügyi kultúrájuk megegyezik-e. Hol akarnak lakni (leginkább azt tekintve, hogy főváros vs. vidék, nagyváros vs. kisváros/falu, külföld vs. Mo. ... illetve külföldön pontosan hol).
2019. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ezt szerintem nem lehet felsorolni. Valamint az évek alatt mindig új kérdések jönnek, illetve új váratlan helyzetek új kérdéseket szülnek.


Szerintem az a legjobb ha két hasonló személyiségű ember kerül össze, mert akkor hasonlóan fognak dönteni.

2019. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Illetve azt szeretném kérdezni,hogy egy friss kapcsolatban mennyire fontos ezekről a dolgokról beszélni (tekintve hogy korai meg a közös jövőt tervezni vagy ilyenek),szóval mennyire kellene ezekről szót ejteni ?
2019. aug. 17. 19:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatom azt, hogy beszélgetni nyugodtan lehet, abból már le lehet szűrni a nagyon éles ellentéteket, de sokat alakul és idomul egy társ a kapcsolatban, a jó kapcsolat érdekében.
2019. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezek szerint nem feltétlen kizáró ok ha van ellentét valamelyik szempontból,mert osszecsiszolodhatnak? Tényleg elég friss kapcsolatról beszélünk
2019. aug. 17. 19:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Beszélni kell, hisze ez alapján dől el, hogy érdemes e komolyra fordítani.

Sok mindenben össze lehet csiszolódni, de az alapoknak azonosaknak kellene lennie. (pl. ha az egyik akar gyereket, a másik határozottan nem, akkor ott nincs közös nevező)

2019. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, sok mindenben, pl. én nem hallgattam a férjem előtt komolyzenét, most nagyon szeretem. Ő nem járt kirándulni, most rendszeresen járunk. :) Persze vannak akik úgy állnak hozzá, hogy: pedig már én nem fogok megváltozni senki kedvéért, nem fogok senkihez idomulni...
2019. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem az a fontos, hogy egyetértsetek, inkább az, hogy mennyire vagytok kreatívak és intelligensek ahhoz, hogy találjatok egy mindkettőtöknek elfogadható kompromisszumot. Tehát mondjuk ahelyett, hogy mit tudom én az egyik fél nagyvárosban akar lakni a másik falun és ebből vita van inkább kerestek egy nagyvárosi kertváros szerű részt ahol mind a kettő megvan. Vagy ha az egyik fél mindenképp szeretne gyereket a másik viszont nem bírja a kisgyerekeket akkor idősebb gyerek örökbefogadása. Ha az egyik fél külföldön akar dolgozni a másik itthon maradna akkor határ menti város ahonnan át lehet járni de még mindig Magyarország. Stb stb.

És ezek olyan dolgok amikről már az elején beszélni kell. Nincs olyan, hogy egy kapcsolat elején nem tervezünk jövőt egymással, ahol így álltok hozzá abból soha nem lesz kapcsolat. Az első perctől kezdve egyértelműnek kell lennie, hogy együtt terveztek. Nem azért fog a kapcsolat sokáig tartani mert erre rendeltetett vagy szerencsések vagytok hanem mert mind a ketten elköteleződtök emellett és úgy álltok hozzá már az elején a kapcsolathoz, hogy örök élet meg egy nap lesz. Ha úgy álltok hozzá, hogy majd lesz valami akkor soha nem fogtok megfelelő munkát fektetni bele.

2019. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!