Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres, ha tudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres, ha tudja, hogy csak egy éjszaka volt, és párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

A nyáron megismertem egy nőt, aki párkapcsolatban él. Elég jól elvoltunk, végül lefeküdtünk. Ő közölte, hogy neki ez csak egy kaland volt, és nem hagyná el a párját. Én ennek örültem, és mondtam is neki, hogy ez kölcsönös. Nekem ugyanis most a pénzügyeim és a tudományos fokozatom megszerzése mindennél fontosabb. Szabadidőmben meg utazgatok a világban, ahol laza kapcsolatokba bonyolódom.


Tehát már rég el is felejtettem ezt a nőt, amikor nemrég felkeresett... Nem nagyon reagáltam, de utána megint keresett. Végül belementem, hogy találkozzunk és együtt evédelek vele.


De nem értem, miért csinálja ezt, amikor én abszolút nem veszem komolyan. Meg ott a pasija is. De végülis van egy kis időm.


2019. okt. 9. 11:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én 32 éves vagyok, ő 24.
2019. okt. 9. 11:39
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod hogy nem szakitottak? lehet eszebe jutottal, vigaszpasinak jo lesz cimszoval.
2019. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

A tudományos fokozataid mellett ilyen semmiségekkel foglalkozol ?Ha valakinek csak laza szabadidős program egy ember, vagy a vele való szex, az nem elmélkedik ilyeneken amiket te!


Kicsit előadtad a mai férfiideált, aki tudományos, aki utazgat, akinek nincs ideje egy komoly kapcsolatra, csak szexre. Amúgy tökéletes vagy, gondolom barna haj, barna szem, kockás has, ultra szexi külső, van pénz, autó, jól fizető állás, loft lakás stb... Most tényleg! Mi a problémád?

2019. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Az nem jutott eszedbe, hogy ő sem vesz komolyan, csak jól érezte magát veled és megismételné?
2019. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 11:47!


Bár nem idegen tőlem a konditerem, viszont nem vagyok az ifjú Shwarzenegger szintjén... Igen, utazgatom, de ennek kulturális okai is vannak, mert szeretem a történelmet. Van pénzem, de megdolgozom érte... Ennek hátulütője, hogy meg kellett szakítanom a tanulmányaimat, és zavar, hogy 32 évesen még nem értem a tanulmányaim végére.


Az viszont nem zavar, ha nő ki akar használni, mert nekem ő nem jelent semmit. Viszont nem akarom nekiszegezni a kérdést, ezért jöttem ide, hogy mire számíthatok.

2019. okt. 9. 12:05
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Na de mi honnan tudjuk a te problémádra a választ? Most komolyan!
2019. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
De azért ide kiírtad a kérdést. Aha, cseppet sem izgat a dolog... Kinek hazudsz? Nekünk, vagy magadnak?
2019. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán jó volt veled a szex és szeretné megismételni. Nem kell ebbe többet belelátni.
2019. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem hihető, hogy továbbra sem vesz komolyan, csak éppen ő is ráér?
2019. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Újabb menet, csak szex, ez kell neki :)

Húzz gumit !

2019. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!