Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egyedül boldognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egyedül boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Szinte soha nem volt párkapcsolatom, és szerintem nem is lesz.
2019. okt. 20. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy..
2019. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy én csinálom.
2019. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És boldogtalan vagy?
2019. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
Főképp önàlló beteljesülést kell talàlnod. Nekem ez a szakmàn, munkàn keresztül megy.
2019. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy a párkapcsolat nem garancia a boldogságra, úgy az egyedüllét sem a boldogtalanságra.

Aki boldog akar lenni a párkapcsolatában, annak sok energiáját kell belefektetni és még így sem lehet biztos benne, hiszen ha ő nem is, a párja még mindig feladhatja. Akkor is, ha ő bizonyos értelemben az életét áldozta rá.

Aki viszont ezt a sok áldozatot és energiát megspórolja, fektetheti másba. Munka, tanulás, művelődés, sport, hobbi.

Kapcsolatban könnyen konfliktust szülhet, ha túl sok időt töltesz azzal, ami érdekel és mindezt a párod/családod rovására.

Hidd el, a szingliséggel járó szabadságot olykor azok is visszasírják, akiknek egyébként jól működik a kapcsolata!

2019. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Évek óta egyedül vagyok,és nem is hiányzik a párkapcsolat.
2019. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen egy kutyád és/vagy cicád.
2019. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hozzá lehet szokni. Bár nem vagyok nő gyűlölő, mai napig jól elbeszélgetek bármelyikkel, de a női nemnek szerepe van abban, hogy nagyon válogatok. A gyermekkorom, iskolás éveim nem voltak valami szuperek. Kiközösítés volt a nők részéről, megjegyzések stb. Ez nyomot hagyott bennem elég mélyen. Volt 1-2 próbálkozás, meg én is próbálkoztam, de inkább visszavonulót fújtam. Megbarátkoztam a gondolattal, hogy nekem ezt dobta a gép. Persze kérdezheted, hogy jó, de akkor miért vagyok itt? Talán még vágyok rá. Nem tudom! Sorolhatnánk az előnyeit és hátrányait is.

Előbb utóbb ha kapcsolatban vagy hiányozni fog az egyedüllét. Nem lesz személyes tered. Van akinek ez jó, van akinek nem. Nekem nem volt az. De nem is emiatt szakítottam. Más! Később, ha a párod megfelelő, hosszútávon is terveznél vele. DE!! Manapság hány kapcsolat tartós? Felesleges köröket nem futok. Persze 50-50% az esély, hogy a kapcsolat mesés, de ott az 50%. Csalódottság lehetséges érzését inkább elvetem azzal, hogy nem is próbálkozom, mert a biztosra megyek. Sok embert ismerek, akik szakítottak. Másiknak a felesége épült le egészségileg és még ezt a terhet is hordoznod kellene ne adj Isten. Úgy megyek majd, ahogy jöttem. Egyedül!

Van aki azt mondja ez önzés. Szerintem csak logikus gondolkodás. Célokat így is kitűzhetsz magad elé amikkel egyáltalán nem lesz unalmas az életed. Képzed és fejleszted magad. Új hobbit keresel. Én nyelvet tanulok, edzek, kicsit kockulok (factorio egyszerűen megunhatatlan), számomra kedves régi dalokat fedezek fel. Az utóbbi jó buli! :D Most képzésen gondolkodom, de össze kell hangolnom a munkával. Lassan ingatlan vásárlás, de várok egy lakásár esést. Ó ez meg a másik. Ugye egyedül vagy! Több pénzed marad. Az meg mindig jó ha van.

2019. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!