Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy exem pár hónapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy exem pár hónapot jártunk csak, de belé nagyon szerelmes voltam annak ellenére, hogy voltak problémák, ezekről bővebben lenn. Az új barátnőjével nincs egyik probléma se. Mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés

Pl. rengeteget videojátékozott, csak alvás, munka, játék. Az evés meg én alig fértem oda. Meg lemondta az utazásokat családjával, velem se utazott el, pedig mehettünk volna kettesben is meg családommal is, én is mehettem volna vele ha a családját nem fújja le.

Na az új barátnőjével olyan keveset játszik, hogy nem is játszik minden héten, de amikor játszik, akkor is ilyen 1-3 órát max, azt is így havi 1-3X. És nem fúj le semmit, rengeteget mozdulnak ki a csajával, kettesben meg valamelyikük családjával is. El is utaznak, már több európai célpontjuk is volt/van kitűzve. Mi a szar?

Most nőtt fel, most nőtt be a feje lágya? Vagy ez a barátnő miatt van? De hogy tudna egy kapcsolat iylen 180°-os fordulatot generálni, azért csodák nincsenek... Én miért nem tudtam rá így hatni? Eddig is szuper pasi volt, de most... Nagyon szerelmes voltam belé, jó volt a humora, bármiről tudtam vele beszélni, kedves volt és törődő, baromira helyes volt, csak mindezt senki se látta a sok gamelés miatt...


2019. okt. 20. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon egyszeru. a csajba szerelmes, beled nem volt az.
2019. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mit csinál?
2019. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ő nem volt szerelmes beléd.
2019. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csaj kiváltott olyan érzelmeket belőle, amit te sajnos nem tudtál. Vagy pedig az élete olyan periódusábam volt, amikor az volt neki fontos, most más a prioritás.
2019. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,hogy ezt kell irjam,de úgy látszik az új barátnő többet jelent neki mint te.
2019. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csajba szerelmes, beléd nem volt.

Ha ez vigasztal, majd amikor elmúlnak a nagy érzelmek, ugyanúgy fogja azt a lányt is hanyagolni, mint téged kezdettől fogva.

2019. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!