Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MDMA-tól lehet tévesen kölcsön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MDMA-tól lehet tévesen kölcsönös vonzalmat érezni vki iránt buliban?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 05:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát...igen? 🤷 :D

A hatása alatt az egész világ téves.

2019. okt. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az valami drog?
2019. okt. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyitottabbá és gátlástalanabbá tesz. Én azt gondolom, hogy ez alapján előjöhet olyan szitu, amikor ezt a kamuszimpátiát félreérti a tested-elméd, és vonzalomnak fogja fel. Akár még a saját nembelidből is, miközben heteró vagy.
2019. okt. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha HCMA val kevered és előtte HACCP is volt.
2019. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
A HDMI-től és a NASCAR-tól igen.
2019. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tévesnek mondanám. Akkor az igaz szerintem. Mert elég lecsupaszít a cucc. De ettől kérdéses, hogy a hétköznapi ének is megtalálják e egymásban azt. De szerintem érdemes körüljárni.
2019. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az MDMA szorosan kötődik az underground techno partyk, rave és dance világához, de különböző pszichoterápiák kiegészítő szereként is használják.

Hatásai között valóban érzékelhető a kényelem érzése, empátia, szeretet, érzelmi nyitottság, eufória, feldobottság, a kritikus és cinikus gondolatok csökkenése, gátlások oldódása, ego-oldódás, összetartozás érzése, megbocsátás, fokozott érzékszervi érzékenység (ízek, illatok, zene), fokozott vágy és szexuális kielégülés, maradandó spirituális élmények, stb.

2019. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen☹️ tapasztalat...
2019. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!