Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki iránt nagyon erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki iránt nagyon erős vonzalmat érzünk, az általában kölcsönös?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy valaki csak "tetszik", vagy szerelmes vagyok belé, hanem arra az igazi, erős szexuális vonzalomra, amit mindig érzünk valaki iránt, ami nem csak pár napig tart, hanem hónapokig, vagy évekig :D:D Ha ilyet érzünk valaki iránt, az a másik fél részéről is kölcsönös? Például, filmekben látni, hogy a két szereplő egymásra néz, "beindul náluk valami", majd leterítik egymást :)) Több könyvet olvastam erről, volt, hogy azt írták, hogy a másik mindenesetben megérzi, hogy vonzódnak hozzá, és általában kölcsönös.

Ti erről mit gondoltok? Esetleg tapasztalatok? Elsősorban az idősebbek, húsz éven felüliek válaszát várom!



2012. febr. 5. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Kár szaporítani a szavakat. Az ilyenek csak a filmben kölcsönösek általában.
2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Csak néha.

De a legtöbb esetben míg nem tudod az illetőröl h mi a helyzet, vagy nem ismered addig nem tudhatod.


de többnyire NEM

2012. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

kétlem! tapasztalatból mondom, hogy nincs így!

24f

2012. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen van,velem legalábbis van...pár hónapja történt,egy lánnyal találkoztunk a folyosón,és rögtön beindult a kémia,van valami vonzalom köztünk,és szerintem ezt Ő is érzi...még nem volt köztünk semmi,de érzem ezt a vibrálást, ki tudja mi lesz még belőle,én pozitívan állok hozzá, kedvelem az illetőt...:)
2012. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyen érdekes.Velem ugyanez történt pár hónapja, egy folyosón,nem történt azóta semmi.Lány vagyok.
2012. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!