Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy viszonylag csinos lánynál/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy viszonylag csinos lánynál/nőnél nagyjából milyen gyakran próbálkoznak be?

Figyelt kérdés

most nem a bulikra gondolok, mert ott nyilván pár órán belül 10-en, hanem így az iskolára, egyetemre, munkahelyre stb.

nyilván ez attól is függ, hogy az illető milyen társaságban mozog

én magamtól olyan havi 1-et tippelnék, de igazából fogalmam sincsen, úgyhogy lehet hogy tévedek...



2019. okt. 21. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon rosszul tippelsz. Ne lottózz.
2019. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez ám a hasznos válasz
2019. okt. 21. 11:28
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Túl sokan ahhoz, hogy egy átlag embernek esélye legyen.
2019. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Sokkal inkább múlik azon, hogy milyen a viselkedése a lánynak. Egy csinos, de mondjuk nem modell szépségű lánynál sokkal többet számít az, minthogy csinos. Ha nyitott, barátságos, kedves, mosolygós, sokan fognak bepróbálkozni nála. Bőven többen, mint havi 1. Ha zárkózottabb, magának való, kimértebb, akkor talán évente 1. És igen, az sem mindegy, milyen társaságban mozog. Mert ha gimi óta ismeri egymást a kis csipet csapat, és ritkán találkozik új emberekkel, mert mondjuk egyetemen is inkább a régi osztálytársaival lóg, akkor megint csak kisebb az esély, mintha kiterjedt ismeretségi hálóval rendelkezne.

Ezalól tényleg csak a kiemelkedően gyönyörű nők kivételek, akik már a puszta létezésükkel is felhívják magukra az összes férfi figyelmét. Na náluk boldog boldogtalan be fog próbálkozni az összes lehetséges felületen. Van pár ilyen barátnőm, tényleg sehova nem lehet velük kimozdulni, hogy ne akaszkodjon rájuk valaki, vagy nálam ne próbáljanak információhoz jutni, mikor kimennek a mosdóba, vagy hazaindultunk más-más irányba, hogy hogyan lehet becserkészni őket. De ők tényleg kiemelkedően szépek.

2019. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Havonta egy is erős felfele kerekítés. Komoly kezdeményezés inkább évi pár alkalommal.

Eleve nem váltasz olyan gyakran munkahelyet vagy iskolát, hogy havonta legyen új próbálkozó. Bekerülsz egy közösségbe, ott van x ember, aki ismerkedni akar, lefutjátok a köröket, és ennyi. Ha 5 évig nincs új érkező és te se váltasz, akkor 5 évig a kutya nem fog randira hívni.


Az, hogy valaki füttyög, beszól, vagy utánad néz utcán, még mindig nem próbálkozás.

2019. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

> Havonta egy is erős felfele kerekítés. Komoly kezdeményezés inkább évi pár alkalommal.

Ha a komoly kezdeményezés ott kezdődik, hogy a szépfiú virágcsokorral udvarol, akkor igen.

Ha egy -- akár átlagos -- ember keresi a társaságodat, meg szeretne ismerni, elhív valahova, akkor az bepróbálkozás. Tudom, ilyen annyira sokszor van, hogy az ingerküszöb (és ennek köszönhetően azok a bizonyos elvárások) az egekben, de ez attól még ugyanúgy próbálkozás.

A másik oldalról ugyanis idő, energia és "kockázat", ha közelít hozzád. Hogy aztán flegma módon lerázod, az nem változtat a tényen.

2019. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor gólya voltam, hetente 2-3 biztos akadt az egyetemen. Ez az új munkahelyemen is hasonló volt az első pár hónapban.


Később talán havonta 1 alak talált be, vagy az egyetemről vagy random Facebookon, instán.


Akkor épp nem használtam semmilyen társkeresőt, szóval nem onnan.


Nen tudom, mennyire vagyok csinos, de ha átlagosnak is számítok, egy kifejezetten csinos lány esetében nem akarom elképzelni, mik lehetnek...

2019. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy hónapokig senki,aztán egy elkezdi jön a többi.Ebben van aki csak szexet akar,van aki komoly kapcsolatot.
2019. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Heti, illetve napi szinten többen is. Komoly szándéka csak kevésnek van.
2019. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Havi 1? Egy csinos lánynál/nőnél? Jó vicc. Elég végiggörgetni a férfi oldalról itt kiírt kérdéseket. Sokan azt írják, több száz nőnél próbálkoztak néhány hónap alatt.

Nálam heti 1-2, átlagban. Nemrég mikor kb. 3 héten át BKV-val utaztam, ez eleinte olyan napi 1-2 lett, aztán mikor megpróbáltam nem ránézni még csak véletlenül sem senkire, és aszocnak tűnni, akkor nagyjából visszaállt a rend :D

2019. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!