Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi-nő vonzalmak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi-nő vonzalmak általában kétoldalúak vagy viszonzatlanok? Százalékban esetleg?

Figyelt kérdés
Szerintem 70% kétoldalú.
2019. okt. 21. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ma eddig láttam vagy 500 lányt (egyetemre járok). Közülük úgy 250-350-et megdugtam volna. (Ne legyen túlsúlyos, ne legyen csúnya az arca.)


Nem hiszem, hogy egy kéznél többön meg tudnám számolni én mennyinek tetszettem, már ha egyáltalán volt ilyen.

2019. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki így áll hozzá, hogy szinte “fūt-fát megdugna”, akkor az miért is van meglepōdve azon, hogy viszonzatlan érzésekre talál.


Ezt nem lehet százalékra belōni külön minden embernél, de egy embernèl ez attòl is függ, hogy hány emberhez vonzódik. Aki mindenkire nyomul, az arányban több visszautasítást kap, mint az, aki jól megválogatja, hogy kivel kezdjen.

2019. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nincs 70. Dunát lehetne rekeszteni az olyan férfiakkal, mint az első.
2019. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. Milyen "érzések"? Most a külsőre való tetszésről volt szó. Az hogy én sok lányt megdugnék, mert nem óriásiak az elvárásaim, annak mi köze ahhoz, hogy én hány lánynak tetszem?

Ha jóképű, magas, izmos vagyok és úgy dugnék meg sok lányt, attól még sok lánynak tetszem. Ha csúnya, alacsony, kövér/vézna vagyok és úgy dugnék meg sok lányt, attól még kevés, vagy semennyi lánynak nem fogok tetszeni. Szóval annak semmi köze ahhoz, hogy te hány embernek tetszel, annak, hogy neked hány ember tetszik.


"Aki mindenkire nyomul, az arányban több visszautasítást kap, mint az, aki jól megválogatja, hogy kivel kezdjen."

Az hogy sok ember tetszik, az nem azt jelenti hogy sok emberre is nyomulok.


3 - Pontosan, én sem gondolom, hogy olyan különleges lennék, a legtöbb férfi ilyen. És most nem szerelemről volt szó, hanem csak szexről. Az nekem is megvan, hogy kapcsolatra milyen lány kellene és attól független az, hogy szexre milyen lány kellene. Ez utóbbi sokkal-sokkal szélesebb kört jelent.

2019. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen talán nem független, illetve gondolom, hogy az előbbi (kapcsolatra) részhalmaza az utóbbinak (szexre). :D Viszont egyre kevésbé vagyok biztos abban, hogy a kérdező milyen típusú vonzalomról próbál beszélni, közben észrevettem a kategóriát is.
2019. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!