Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a férfiak a nőket? Miért gondolják butábbnak őket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Azok láens melegek már ne haragudj meg.
2019. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*látens.
2019. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
58%
Szerintem meg pont inkább a nők nézik le a férfiak többségét.
2019. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert sok nő sajnos úgy is viselkedik. Csak a flanc tartalom semmi. Írom ezt nőként. Ettől függetlenül az arcátlan férfisovinizmus legalább annyira zavaró.
2019. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
28%

Szerintem meg nemek nélkül lenézem a gyengébb értelmi kézségekkel megáldott egyéneket.


Badumm.....TSSSSS

2019. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Javítok: Miért nézi le néhány férfi a nőket.


És inkább az a fontos, hogy aki minket lenéz az miért.

2019. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak az ostobák néznek le másokat a neme miatt.
2019. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon altalanositva azert mert amig a ferfiak azzal toltik az idejuket, hogy tanuljanak, dolgozzanak, hireket olvassanak, hogy ertesuljenek a vilag esemenyeirol, addig a nok celebpletykakat olvasgatnak, koromlakk szinekrol beszelgetnek es a ferfiakat szapuljak,
2019. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Sem a lányom, sem a feleségem nem nézem le. Sőt, rajtuk kívül kb még 3 milliárd nőt sem. Van akire úgymond fel is nézek, kimondottan tisztelem.
2019. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Tudod, mi az érdekes? Az egyik kérdésnél leírtam, hogy jó vagyok a munkámban, jól keresek, több diplomám van, olvasok, művelt vagyok. Azt írták itt nekem egyesek, hogy ilyen nő nem kell senkinek. És szerintem pont azok a pasasok írták, akik közben lenézik a nőket. De titkon a körömlakkról csacsogó, celebek iránt érdeklődő nőket tartják csak igazi nőnek. Ezek a gyenge pasikák, nem kell velük törődni. Az igazi férfiak nem a nemük alapján ítélik meg az embereket. Őket kell keresni, nem az ilyen sérült fiúkákat.
2019. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!