Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne gondoljak arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne gondoljak arra hogy a barátnőm már együtt volt 3 másik férfivel?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek 3 rövidebb kapcsolata volt előttem viszont nekem ő az első. Nagyon örül neki hogy ő lehetett nekem az első és nagyon ragaszkodó, szinte már biztos hogy kapcsolatunk hosszú távon is működni fog. Viszont ezt a korábbi 3 srácot nem tudom kiverni a fejemből. Féltékeny típus vagyok és aggasztó, hogy már több férfi is volt akivel lefeküdt nekem meg nem volt senki. Egyébként mindketten 22 êvesek vagyunk. Hogyan tudnám leginkább ezt a negatív gondolkodásmódot megszüntetni? Megbeszéljem vele? Ne hozzám fel sose? Vagy esetleg idővel elhalványul?

2019. aug. 20. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk úgy, hogy felnősz és növesztesz egy kis agyat?
2019. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig nincs olyan, hogy "féltékeny típus". Te is csak a saját önértélekési gondjaidat vetítek ki a kapcsolatodra ami egyenes út ahhoz, hogy tönkretedd. Nem véletlenül nincs egyikükket sem, nem véletlenül van veled, feleslegesen mérgezed magad és a kapcsolatotokat. Nőj fel és kezdj valamit az önbizalmaddal, mert a féltékenység egy káros és elfogadhatatlan dolog egy jó kapcsolatban.
2019. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Igy jár aki vén fejjel neki áll csajozni.


Ezt kb 5-6 éve kellett volna csinálni.

És a 3 pasit nyugodtan szorozd meg 2-vel.


#2 az pedig nem jelent semmit hogy most a kérdező a következő balek...nem kell a rózsaszin mesét tolni...

2019. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
" Féltékeny típus vagyok " Ezt mondd meg a barátnödnek és egyszerre köszönd meg neki az eddigieket, köszönj szépen el töle és keress egy szüzlányt. Ha nem találsz, hát igy jártál. (Ja, ez sem igazán jo, mert te meg voltál már lánnyal.) Akkor marad neked a tipusod, meg Marok Marcsa.
2019. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

"szinte már biztos hogy kapcsolatunk hosszú távon is működni fog"

Nem, nem fog amíg így gondolkozol...


Nagyon éretlen hozzáállás.

Ha meg senkije se lett volna előtted, akkor meg azon agyalnál pár hónap múlva, hogy egyszer csak rájön, hogy nem élt még, senki mással nem volt még és ezért biztosan el fog hagyni? :)

2019. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezért nem érdemes szűz fiúval kezdeni.
2019. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A múlt nem életfogytos ítélet, kérdező, hanem csak néhány lépcsőfok. Általa lettünk olyanok, amilyenek vagyunk. Minél több partnere volt valakinek, annál több őszinte kritikát kapott, annál több hibán gázolt keresztül, amikből tanulni tudott, így annál jobb emberré, annál szerethetőbb partnerré vált. Emellett viszonyítási alapra is szert tett, így tudni fogja, mennyire erős a kötelék, ami hozzád fűzi, és azt is tudni fogja, mennyire tudod az ő eszét elvenni.

És még valami. Ha valakinek senkije sem volt, akkor nem VÁLASZT téged, hanem beletörődik, hogy ezt dobta a gép. Választani csak több példányból lehet.

2019. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!