Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt, hogyha valaki szingliként passzív életet él akkor a kapcsolatban is olyan lesz?

Figyelt kérdés

Az ember társaslény és az életében vannak olyan élethelyzetek, mikor nincsenek nagyon barátai és emiatt nem él valami aktív életet. Hülyeség azt hinni, hogy akkor egy unalmas ember. Miért kell ilyen rosszindulatúan hozzáállni?

A másik nincs unalmas ember, mindenki érdekes a maga módján!


2019. szept. 3. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, miért hiszik, én egyedülállóként elég passzív vagyok, de ha van kivel, akkor szívesen kimozdulok.
2019. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem attól függ, mennyire vagy izgalmas ember, hogy hány ismerősöd/barázod van, azaz a párkapcsolaton se múlik annyira. Aki igazán élvezni akarja az életét, egyedül is tudja, úgy ahogy. Persze, sokkal jobb haverokkal vagy párral, hiszen alapból tényleg kevés ember viseli jól az egyedüllétet, de szerintem a siker titka az, hogy egyedül, önmagadnak kell felfedezni, ami boldoggá tesz, a hobbijaidat, és akkor nem függesz majd másoktól. Amíg akkor vagy csak "aktív", míg van melletted valaki, az nem túl szerencsés. Maxold ki az életed egyedül is, és akkor kapcsolatban csak még jobb lesz. Biztos vagyok benne, hogy vannak dolgok, amiket szeretsz csinálni: találd meg a szenvedélyes és élj neki. Sportolj. Nem muszáj mindenkinek a bulizni, az pont nem a legjobb életmód.
2019. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki szingliként nem mozdul meg magától, az esetleg kaphat lendületet valakitől, de az a lendület nem marad meg tartósan.

Láttam rendezvényen nyafogó pasit, mert a vele érkezett nők beálltak a sorba az ingyenes ajándékért. Láttam másik rendezvényen nyafogó embert, aki végighisztizte a programkezdésig maradt fél órát, mert a párja hamar kiakart érni, hogy legyen olyan helyük, ahonnan látnak is valamit. Számtalanszor hívtam ismerősöket az olcsó utazásaimra 12 év alatt, csak egyszer jött velem valaki, egyszer elkezdtünk valakivel közösen szervezni, aztán amikor már a konkrét időpontot kellett volna foglalni szálláson, visszamondta, nekem meg emiatt csúszott a szabadság tervem.

Aki egyedül is megy, aktív életet él, amellé nem való olyan, aki csak akkor mozdul meg, ha van kivel, mert előbb-utóbb véget ér a tiszavirág életű kezdeti lelkesedés és jön az időhúzás, a nyafogás, a hiszti.

2019. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj, ha valaki csak társsal mozdul meg (akár rendezvényre, akár utazásra, akár sportra...), de akkor hasonló típusú társat kell keresni, nem örökmozgót. És akkor majd együtt kimozdultok ide-oda, ahova tetszik.
2019. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem érdekelne egy olyan ember, aki önmagára nézve olyan igénytelen, hogy egy másik ember kell, hogy megmozduljon és kezdjen magával valamit. Engem sem tartott vissza szingliként a társaság hiánya, ugyanúgy jártam programokra, utaztam, társként is csak egy hasonló ember illik hozzám.
2019. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Minél tovább él passzív életet, annál biztosabb , hogy otthon, tv előtt, mamuszkában fogja jól érezni magát.

Mitől aktivizálódna ha alapból kényelmes???

2019. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy ember magától nem keres kültéri tevékenységeket, akkor a párkapcsolatban sem "aktív" fél, hanem max. szívesen elkíséri a partnerét ide-oda. A programkeresés valószínűleg 95%-ban a partnerre hárulna. És figyelj, van, akinek ez tökéletes megfelel egy partnerben, de azért sokan elvárják, hogy a párjuk is szervezzen valamit, és ne az legyen, hogy ha ők nem terveznek meg semmit, akkor csak ültök otthon a TV előtt.
2019. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy a párja mellett nem lesz pont olyan passzív, picit aktivizálódik, de az nem nagy változás. Aki passzív az nem is tud túl sokat változni. Nem is értem egyáltalán hogy merül fel ez a kérdés. Az ember jelleme nem változik meg egyik napról a másikra, többnyire a megszokásaidból tevődik össze a személyiséged, nem tudod varázsütésre megváltoztatni, hogy megfelelj a másiknak.

Pl. Aki nem szokott hozzá az aktív, élménydús élethez, az fáradékonyabb, mert fizikailag nem tartja formában saját magát. Ha nem is vagy társas lény, de legalább valami sportot űzöl, az még segíthet.

Amúgy nem értem mi bajod. Mindenkinek joga van véleményt alkotni. Rólad is mondhatja valaki, hogy unalmas vagy, ha oka van erre, minek megsértődni? Nem mindenki érdekes. Te ki szerint vagy érdekes amúgy?

2019. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Mert így szokott lenni.

Az elején még lehet, hogy mész, aztán visszasupedsz a szintedre.

2019. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert az emberek többsége lusta gondolkodni és könnyebbnek érzi, ha mindent leegyszerűsít.
2019. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!