Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy ne szórakozzon rajtam?

Figyelt kérdés

Megsértett egy kollegam , mert úgy hitte , hogy nekem bejön , es leoltogatott egy másik nö jelenlétében , aki úgy tunik , hogy bejön neki .

Eddig mindig sokat nevettunk egyutt .

Most nem szeretnem kimutatni , hogy haragszom rá, mert fölöslegesen sértegetett, nem akartam töle semmit

Hogyan viselkedjek , mert ahányszor komoly vagyok kezdi hogy biztos miatta , es buszke . Ahanyszor ignoralom , annyiszor hiszi hogy ideges vagyok ra , mert ö nem velem kavar .

Azt hiszem azt szeretné látni , hogy búnak eresztem a fejem .



2019. okt. 21. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nézd levegőnek.
2019. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy, akit megsértett, hogy sminkeled magad?
2019. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha levegönek nézem , azt is annak veszi , hogy csalódott vagyok , sehogysem jó
2019. okt. 21. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg neki hogy ne haragudjon, de nem az eseted, mert neked egész más típus jön be. Mondhatsz is példákat hogy kik. És hogy maradjatok haverok, mert vele csak ezt tudtad mindig is elképzelni. Dicsérd is meg hogy jó a humora. Csak leesik neki mi van.
2019. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hiteleket vett fel a volt ferjem uramatyam! A volt ferjemnek annyi penze van hogy sose kellett hitelt felvegyen !

Össze vissza hadovalsz , nem tudom kivel tevesztesz össze 80% os

2019. okt. 22. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Rajtad mi is szórakozunk egy ideje, nem csak ő.
2019. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!