Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem létezik férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik férfi és nő közt barátság? Hogyan viselkedjek, hogy ne gondoljanak bele többet?

Figyelt kérdés

Sajnos sokszor jártam már úgy, hogy azt hittem barátok vagyunk aztán kiderült, hogy a másik fél többet akart volna. Emiatt egy ideje kerülöm a közeli barátságot a másik nemmel, de most a munkahelyemen van 2 olyan munkatársam, akiket nagyon megkedveltem emberileg és mondhatni barátként gondolok rájuk. Viszont most visszahallottam más kollégáktól, hogy mindketten azt gondolják van esélyük nálam és finoman versengenek, hogy melyikőjüket választom. Rákérdeztem és nem is tagadták, hogy megfordult ilyesmi a fejükben, de próbálták inkább elhülyéskedni. Együtt vagyunk heti 3-4 napot 12 órában, egy idősek vagyunk és nagyon megkedveltem őket, a munka is könnyebb így, de nem tudom hogyan viselkedjek velük, hogy ne legyen az, hogy túl jóban legyünk és többet gondoljanak bele, de megmaradjon a jó emberi kapcsolat.

Aki volt már hasonló helyzetben hogyan kezelte?


2018. nov. 23. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Csak következetes távolságtartással tudod ezt kezelni.

A férfi-női barátságok 99%-ánál valamelyik fél többet akar, mint barátság.

2018. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De hogyan tudnék következetesen távolságot tartani velük?

A külsőm ellenére kissé fiús nő vagyok és bátyám a legjobb barátom, talán ezért nem esik számomra nehezen, hogy barátként tekintsek rájuk.

2018. nov. 23. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Ezt csak te tudod, te kommunikálsz velük, nem én. :) Én férfiként elég könnyen meghúzom a határt (volt pár kolléganő, aki félreértette a mosolygós, barátkozós viselkedésemet), ha érzem, hogy elkezd kedvelni egy nő, akitől nem akarok semmit.


Távolságtartás, kissé hivatalosabb közlésmód, apró dolgok, amikből a másik szavak nélkül is érti, hogy ebből nem lesz semmi.

Végső esetben kerek-perec megmondod nekik, hogy ne erőlködjenek. Sajnos egyesek csak ebből értenek, nemtől függetlenül.

2018. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
De létezik, és leginkább csak akkor lesz tartós és maradandó ha soha nem kívánjátok meg a másikat testileg, illetve szexuálisan.
2018. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 he84 ***** válasza:
Igen, létezik és részben saját tapasztalatból mondom. Csak mert te, vagy bárki azt tapasztalja, hogy a másik többet is akar tőle, az nem nem jelenti azt, hogy akkor mindenki. Na meg ne feledjük, létezik barátság extrákkal, laza kapcsolat is, ezek hasonlóak egymáshoz, mégis van több szerelem nélkül. Ha a több alatt komoly párkapcsolati szándék és szerelem áll, az azért némiképp más, mint a barátság extrákkal és a laza kapcsolat, mert itt nincs nagyon nagy kötöttség és szerelem általában, főleg jobb esetben.
2018. nov. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Létezhet, HA mindkettőnek van kielégìtő kapcsolata.


De egy ingerszegényebb környezetben, napi 12 órában, 2 "kiéhezett" feltehetőleg nem jól működő kapcsolatban élő ember nem csak barátot fog benned látni.


Barátságosan, udvariasan, de határozottan és egyértelműen közöld velük a határokat, legyél kicsit távolságtartóbb, zárd ki őket az intim szférádból.

2018. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!