Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszélik ki a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélik ki a párkapcsolatunkat mások? Hogy viselkedjek velük?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek párommal, minden rendben van közöttünk. Lassan két éve vagyunk együtt és úgy alakult,hogy megláttam,hogy páran hogy kibeszélnek minket.(már egy kicsit régebben történt) Miszerint mi mennyire szörnyű emberek vagyunk és a kapcsolatunk is szégyellnivaló, az exet is szóbahozták,hogy mennyivel jobb nálunk,akit párom elhagyott(barátai) . Ezek az emberek egyébként maximum az utcán láthatnak minket és nem is beszélünk velük. Régebbi osztálytárs és csapattárs van köztük. Internetre sem raktam még fel egy képen kívül semmit párommal,szóval senkinek nem tolom a képébe a boldogságunkat.

Most úgy alakult,hogy egy születésnap miatt, ahová közös kisbusszal megyünk velük kell lennünk. Nem tudják,hogy ezeket én tudom, de nagyon zavar,hogy ilyen emberekkel kell körülvennem magam. Hogyan viselkedjek velük? Biztosan egy helyen kell ülnünk velük és nem szeretném,ha csak méregetnének minket azt sem(mert azt csinálják). Mi a megoldás? Legyek kedves és barátságos vagy próbáljak ne is konfrontálódni velük? Miért ilyenek? Nem csináltunk semmi rosszat, mi sem beszéljük ki őket.



2018. máj. 27. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy idobe engemis erdekelt hogy ki mit mond rolunk. Tulkell rajta lepni nyilvan nincs mas dolog az eletukbe mint massal foglalkozni. Ne foglalkozz veluk es ajanlom hogy az ilyen embereket jobb elkerulni mint a kozelukbe ferkozni.. En ha ossze futnek ilyenekkel akik kibeszeltek minket direkt a pofajukba rohognek hogy hahh mi igenis boldogok vagyunk. Hidd el oket az idegesiti ha latjak hogy boldog vagy annak meg orulnek ha nemvagy az. En ezt ki tapasztaltam es ez a tanacsom feled is hogy jobb elkerulni semlegesen viselkedni veluk kerulni oket szora se meltatnam az ilyeneket csak irigyek😃😅
2018. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!