Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura ez a párom szüleitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura ez a párom szüleitől?

Figyelt kérdés

Most koltoztunk ossze a párommal, teljesen felszerelt albérletbe.

Par dolog hiányzott csak.

Ide a lakásba az en szüleimtől kaptunk porszívót, több takarító eszközt es szereket.

Akárhányszor jönnek hozzánk mindig hoznak valami kaját, sütit.

A párom szüleitől semmit sem kaptunk, ha jönnek nem hoznak semmit.

Nincsenek rossz anyagi helyzetben, állandóan utazgatnak es kirándulnak.

Nem is az hogy annyira nagy szükség lenne valamire, csak a gesztus.

Én vagyok a hülye hogy ez rosszul esik es furcsállom?


2019. okt. 22. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ti is mindig visztek valamit, ha látogatóba mentek?
2019. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem voltam még sosem náluk, nem hívtak.

Ettől függetlenül szimpi vagyok nekik, látszatra.

Ha az en az én szüleimhez megyünk (ok kozelebb laknak) akkor en mindig viszek nekik valami apróságot. Kedvenc csoki vagy nasi. De toluk a dupláját kapom.

De nem ezert viszek nekik valamit,hanem mert jól esik.

2019. okt. 22. 16:47
 3/9 A kérdező kommentje:

*látszatot úgy értem hogy kedvesek velem, de lehet csak eljátsszak

Ok messzebb laknak sokkal, mint az en szuleim.

2019. okt. 22. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet nem tartják fontosnak az ilyesmit,hogy üres kézzel nem megyünk vendégségbe.Vannak ilyenek,így kell őket elfogadni.
2019. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem fura, náluk ez a szokás. Míg közel laktunk, mi rendszeresen jártunk szülőkhöz, testvérekhez, ők is hozzánk, ünnepeken kívül nem vittünk semmit. Én pont azt szeretem a családomban, hogy nem kell megfelelni nekik. Csak hívjuk egymást, hogy helló, beugrunk, és nem várunk vendéglátást meg ajándékokat.
2019. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az a normális, ha nem hoznak semmit. A vendégek szoktak valami ajándékkal jönni, a családtagoknál ez nem feltétel.
2019. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Családonként mások a szokások.

A te szüleid viselkedése a párod szüleit semmire nem kötelezi

2019. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

"A vendégek szoktak valami ajándékkal jönni"


Igen ám, de itt nem arról volt szó, hogy minden másnap felugranak, hanem egy új lakásba költöztek, ahová illene valamit vinni. De ezek szerint náluk nem illik.

Ez csak az illemről szól, ezek szerint hiába pénzesek, azon eleganciát, tartást nem lehet venni.

Legalább egy kis dísztáblácskát vittek volna, hogy "Otthon, édes otthon", vagy bármi, tényleg csak a gesztus kedvéért.

Nem kötelező, szó sincs róla... de ez így olyan bunkóság.

2019. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahány ház, annyi szokás - tartja a mondás. Nálunk ugyanez a felállás, csak fordítva. Anyáméknál nem volt soha az ilyen jellegű ajándékozgatás, most sincs, de anyósomnál igen. Gesztus miatt ezért én is viszek ezt-azt anyósomnak, pont azért hogy ne legyek megszólva és anyósom ne rendeljen ehhez a "hanyagsághoz" mélyebb tartalmat. Ha vendégségbe megyek máshová, viszek valamit, de családon belül egyébként soha, mert felesleges tölteléktevékenységnek tartom.


Mondjuk a helyedben a párod szokását nézném meg először, hogy ő maga ajándékozós-e, az sok mindent elárul.

2019. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!