Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom lassan 27 éves lesz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lassan 27 éves lesz, és még mindig a szüleitől függ. Mit tehetek, hogy észbekapjon?

Figyelt kérdés

Már a szülőket is zavarja a dolog (nekem mondja anyósom, hogy nem fog tudni a fia megállni a saját lábán, stb.) Párom nem gyűjt, jelenleg az autóján kívül nincs semmije. De szeretne (állítólag) már kiröppenni. Én most kezdek majd dolgozni, nekem mindig bizonygatja, hogyha majd kell akkor tud spórolni, de jelenleg nincs mire(!!!). Beleszóljak? De ez nem az én dolgom lenne, de így nem lesz ebből a kapcsolatból semmi. Mert csak dumál, meg olyan dolgokra költi el a fizetését, ami igazából még jócskán ráérne. Gondolok itt az autó cicomázására, akváriumra és ilyenek.

Több mint egy éve együtt vagyunk már, volt szó az összeköltözésről is, majd ha elkezdek dolgozni, de ne csak én gürizzek már hogy legyen "dugipénzünk".

Valószínű párom azért nem gyűjt, mert már ház az van...csak a mama lakik benne. De akkor most vagy arra várunk, hogy szegénykém mikor hal meg, vagy kidúrjuk onnan? :S Szóval nem tudom, mit tehetnék én, mert ha a szülei fognak neki szólni az már durva lesz és senkinek sem lesz jó. Lassan már kidobják a szülői házból, mert otthon nem csinál semmit. Hazajár enni meg aludni. Persze haza sem ad semmit a fizujából, nem is tudjuk hova költi el az összeset. Jól jönne, ha adnátok ötleteket.

(otthagyni még nem akarom, még 1 évet várnék, hátha megjön az esze) De hogy ösztönözzem?


2009. máj. 25. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem nő fel, eszedbe ne jusson összeköltözni vele! Gondolom nem akarsz az anyukája lenni. És igenis szólj bele, ha közös életet akartok, akkor mindenképp mond meg a magadét, hiszen ez nem csak az ő dolga.
2009. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

alberlet?

ha talál valamilyen értelmes célt, amiben ő is lát perspektívát, akkor nem fogja szórni a pénzt marhaságokra


anyuka drága meg csak azért mondogatja, hogy nem fog megállni a ajsát lábán, hogy fiacskája ezt el is higyje, és nehogy elköltözzön


másrészről mekkora a ház? ti nem fértek el benne? anyósjelölttel milyen a viszonyod? nem feltétlenül kell elköltözni fizikailag is

2009. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó a viszonyom anyóssal, ezt csak nekem mondja, hogy nem fog tudni megállni a lábán a fia, neki nem. Anyósék háza 3 szobás, párom egy nagyon pici szobában lakik, ott semmiféleképpen nem szeretnék maradni, ha meg a mamához költözünk az is olyan hogy kidúrjuk szerencsétlent. Ő egy régi építésű családi házban lakik amiben 2 nagy szoba van, fürdő meg konyha, de azokon csak úgy lehet közlekedni, hogy "körbe" mert rossz a felosztás. De ha már elköltözök szeretnék saját háztartást ahol nem szólnak bele hogy mit hova tegyek és mit hogyan csináljak. Albiba nem hajlandó menni a párom, mert hogy szerinte az egy gusztustalan dolog, csak pénzkidobás...de ő is kidobja a pénzét az ablakon, szóval nem tudom mit gondol...
2009. máj. 25. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!