Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az érzésem viszonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy az érzésem viszonzott a részéről, de még csak tapogatózunk?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi csoporttársamról lenne szó, akivel eddig nem is foglalkoztam igazán, mivel van barátnője. Persze, meg kell hagyni, hogy nem rossz srác (szerény véleményem szerint). Eddig tök fesztelenül tudtam mellette lenni. Még akkor is, ha voltak olyan megszólalásai, hogy rá mindig számíthatok, néha buli után hazakísért, nekem segít de másnak nem, ő normális srác nem úgy, mint (...). Úgy voltam vele biztos mással is ilyen normális. Mikor ittunk, akkor néha olyan érzésem volt, mintha jelentenék neki valamit. Mindenkivel táncolt, de velem többet. Egyszer azt mondta, hogy szeret-ünk, (lehet, hogy mást akart mondani, lehet nem.) vagy hogy neked még az életem is odaadnám. Viszont ezek a dolgok már kicsit furibbak. Együtt hódolunk közös szenvedélyünknek. (De csak ketten járunk el és ő hívott, hogy menjünk - és erről csak ketten tudunk). Ilyenkor néha látom, hogy miközben csinálom a dolgom, hogy figyel (ekkor belenéznék a fejébe, hogy mire gondol) Bár egyszer le is bukott, mert mondta, hogy "igen, pár lépésről figyeltelek".

Most nem tudom, hogy csak bennem indított el valamit és azért érzem magam furán, vagy valóban kezd a helyzet durvulni közöttünk.

Tudja, hogy én már egy haldokló kapcsolatban vagyok és ő is csak megszokásból van a párja mellett.


Mi ez az egész?

Köszi, hogy elolvastad.

L


2019. okt. 22. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján szerintem tetszel neki, de ameddig tőled nem lát viszonzást addig nem tud mit csinálni csak úgymond puhatolozni. És még ráadásul kapcsolatban is vagytok mindketten.
2019. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!