Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akik állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik állandóan utaznak és családjuk van, azoknak mit dolgozik a férjük hogy havonta tud vele kimaradni napokra és anyagilag is belefér?

Figyelt kérdés

Utaznak rendszeresen szinte havonta elmennek valahová. Van szép és új lakásuk, drága luxusautóik, drága ruhák mindenkinek. A nő szinte soha nem dolgozik (sokszor még szakmája sincs).

A férj pedig mindig vállalkozó.

Milyen vállalkozók ezek akiknek van idejük folyamatosan utazni hogy a feleségük instája rendben legyen?


2019. okt. 22. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém kamionsofőr. 🤷‍♀️
2019. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Savlekotő ***** válasza:
100%
Hát a ne gyári munkás 8 általános egy szobára szaporodunk rétegben keresd őket..
2019. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek, és ilyen életszínvonalon él, annak étterme és édesség nagykere van, - amiről én tudok - . Egy másik ilyen családban a férfi pedig ingatlanberuházásokkal foglalkozik: nagyértékű ingatlanokat értékesít, sajnos többnyire külföldieknek adja el a magyar földet. Nem vagyok nemzeti érzelmű politikai beállítottságú, de ez az igazság. Aztán van, aki pénzügyi termékeket értékesít, és csoportvezető, meg olyan is, aki honlapokat készít, webet optimalizál, elvállal melókat, aztán nem csinálja meg, de egy ideig a jóhiszemű környezete fizet neki, hogy "majd kész lesz.." Fiatal az illető, de majd rájön, hogy ezt csak egy ideig lehet csinálni. ..Azt minden helyzetről el tudom mondani, hogy nem maximálisan korrekten zajlanak az üzleti folyamatok ilyen, vagy olyan okokból, és az tis, hogy asszony semmit nem tud a svindliről, buta is hozzá, hogy átlássa. EGy közülük volt párom, azért tudom, a többivel pedig üzleti kapcsolatba kerültem, azért tudom, hogy svindlis, lumpen alak.
2019. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!