Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kölyökképem miatt nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kölyökképem miatt nem tudom úgy kiélni magam, mint a barátaim. Félek ez a későbbi életemre lesz rossz hatással, főleg ahogy az ő sztorijaikat hallgatom. Azt érzem én kimaradok valamiből, amit jó lenne megélni. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Én és három régi középiskolai barátom a mai napig tartjuk a kapcsolatot közel napi szinten, pedig már más városokban élünk. Havonta találkozunk is. Alapvetően mind inkább sikeresebbek vagyunk és jól is nézünk ki. Diploma pipa, munka pipa, lakhely és szakma függően megvan nettó 300-450 ezer ennyi idősen. A személyiséget nehéz megfogni, de inkább mind nagydumásak, viccesebbek, magabiztosabbak vagyunk, bár ezt így röviden nehéz átadni. Külsőre 185-195 cm körüliek vagyunk, mind járunk/jártunk edzőterembe az életünk különböző szakaszaiban pár évet, ami látszik is, még ha versenyt nem is nyernénk. Arcra inkább helyesek, jóképűek vagyunk, bár itt is van aki kreolosabb, van aki szőrösebb, van aki szőkébb, kisfiúsabb. Ez lennék én.


Engem a nők nem annyira néznek meg, mert olyan 21-22 évesnek nézek ki. Helyesebb, szebb arcom van nekem is, de kölyökképem. A barátaimnak mind markánsabb, férfiasabb vonásaik vannak és ha borostát növesztenek, akkor még 30-nak is simán kinéznek 26 helyett. Én még arcszőrzetet sem tudok növeszteni, mert egyenetlenül nő és rosszul áll.

Mindegyik barátom volt már hármas szexben két nővel úgy, hogy egyik sem volt a barátnőjük és nem is fizettek érte. (Volt aki fesztiválon, volt akinek egy csaj mondta, akivel randizott, stb.) Nekem gondolom ilyenben sem lesz részem soha.

Ők olyan 30-50 körüli lánnyal voltak életükben, amire szerintem van, amelyikük még csak most fog igazán rákapcsolni, miután az utóbbi években befejeztük a sulit és anyagilag is egyre jobban rendbe jövünk. Én 8 lánnyal voltam, akik közül kettő volt tartós barátnő.

Az a baj, az igazán gyönyörű, nőies nőknek nem a kisfiús arcú férfiak, hanem a férfias arcúak kellenek. De még a kislányos arcú nőknek is! A velem közel egykorú nők közül soknak azért nem tetszem, mert nem is gondolják, hogy velük egykorú vagyok, sok fiatal lánynak pedig akkor nem tetszem már, amikor rájönnek, hogy sokkal idősebb vagyok, mint amennyinek ők gondoltak elsőre.

És engem ez nyomaszt valahol. Szeretnék családot alapítani olyan 30-35 évesen, de hozzájuk képest még alig éltem ki magam. Igazi egyéjszakás kalandom sem volt. Nem akarok modell feleséget, valószínűleg tudnék majd találni helyesebb, kedvesebb, barátnőnek való lányt, mert amúgy is ezt a fajtát vonzom a kisfiús pofámmal, de viszont addig szeretném komolyabban is kiélni magam. Ha csak fele annyit megtapasztalhatnék nők terén, mint a legjobb barátaim, már nagyon boldog lennék.


És légyszi ne írjatok ilyen hülyeségeket, hogy biztos kamuznak, meg ilyenek. Nem random haverokról, ismerősökről van szó, hanem évtizedes legjobb barátokról, akikkel még azt is tudjuk egymásról, hogy kb. mennyi pénzünk van a bankban. Volt aki bizonyítékfotót is mutatott. Tényleg sok mindent megosztunk egymással, szinte mintha családtagok lennénk egymásnak.

26/F


2019. okt. 23. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Élet = Dugás

Kiélem magam = szanaszét b**zok mindenkit. Én nem értem, hogy valaki, aki sikeresnek és értelmesnek gondolja magát, hogy nem érzi, hogy szembe köpi önmagát ezzel a gyerekes, ösztönállat szinttel, ami egyre inkább divatosabb. Nem tudunk kommunikálni, nem beszélünk nyelveket, az oktatás színvonala csökken, egyre butább mindenki, persze dugjunk egyre többet, egyre többen. Jó irány, világ!

2019. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az arcoddal van baj, hanem a komplexusaiddal.
2019. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Én ugyanilyen voltam. Most 44 évesen meg azt mondom, hogy sosem éreztem magam ilyen formában. Mondjuk nekem mindig volt barátnőm, de én voltam a babaarcú rendes fiú. Aztán most meg ez van: bomba feleség, gyerek, család, jó anyagi háttér, szabadidő, hobbi, felszabadult élet.


Akik akkor menő pasik meg nők voltak, azok többsége vagy lefutott szingliként vagy elvált emberként éli az életét.

A külsőm mostanra ért be, mivel a 40-es korosztályra már nem az ideális külső jellemző. Amíg a többiek "kiélték" magukat, én addig okosan és tudatosan a saját jövőm építettem. Most meg az van, hogy itt van az egzisztenciám, meg itt van az időm amit magamra fordíthatok úgy, hogy a család is megkapja a figyelmet. 20 évesen nem nehéz jól kinézni. Negyvenévesen már nem olyan egyszerű. Aztán sokan 40 felett már letompulnak, bedarálja őket a mókuskerék. Én meg a 3 diplomám mellé különféle tanfolyamokat végzek, mert tele vagyok lendülettel és energiával. Az elméleti tudás mellé kiélem a gyakorlati készségeimet is, építettem magamnak egy műhelyt, aminek az energia rendszere önellátó. A-Z-ig saját tervezés és kivitelezés.


A tanácsom az, hogy ne dőlj be a mai kirakat világnak, járj nyitott szemmel, láss, ne csak nézz! Legyél kritikus mindennel szemben, alakítsd ki a saját erős világképed, és legyél hű hozzá. Megtérül, hidd el nekem! Ja, és semmiről nem maradsz le... ;)

2019. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!