Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim eddig egy igazi nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim eddig egy igazi nő csábász volt, mellettem megváltozott Viszont a barátaink azt mondják hogy az ilyen pasik nem változnak Szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki változik az más kérdés hogy akaratának megfelelően vagy akaratától eltérően
2019. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Naiv kislány
2019. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van, hogy valaki megváltozik. Az ilyen pasik esetében a megváltoztatásra tett kísérletekbe törik inkább bele az emberek bicskája. Azt elképzelhetőnek tartom, hogy valaki magától kitombolja magát, aztán megunja és másra vágyik.
2019. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak hiszed, hogy megváltozott :D Mondjuk ha nem vagytok még együtt egy éve akkor el tudom képzelni, hogy egyelőre MÉG tartja magát.. de nyugi, nem sokáig. De neked pont egy ilyen szar alak kellett, szóval majd ne sírj :)
2019. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt!!
2019. okt. 23. 17:43
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Én megváltoztam. Sosem voltam hűséges senkihez, nem is érdekelt a téma. Mióta a férjemet megismertem első naptól kezdve nem voltam mással, és ennek 10 éve. Nem is lesz ez már másképp.
2019. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Te nő vagy wazeg 70%, ne válaszolj. :))

A kutyából meg nem lesz szalonna. Férfiből meg biztos nem. :D

Én már nem vagyok túl fiatal, és még életemben nem láttam ilyet. Sőt... Hagyjuk.

2019. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne válaszolnék. Attól, hogy nő vagyok, még lehetek példa arra, hogy valaki változik. Csak azért, mert férfi, ő is változhat.
2019. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
A férfi az vadász. Ha meg kifejezetten jó vadász és élvezte is azt, ezt nem fogja abbahagyni sosem. Egy időre szüneteltetheti, de soha nem fogja abbahagyni. Elég ha egyszer megérzi a vér szagát...
2019. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem változik meg, csak úgy csinálja, hogy ne vedd észre. A nőcsábász az attól az, hogy sok nő zsánere, legtöbbször a nők kezdeményeznek nekik, és egy felhívást keringőre elég nehéz visszautasítani.
2019. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!