Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel hasonló? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Párommal 4éve vagyunk együtt(nő vagyok), van egy lányunk is. Voltak problémáink, több is, megcsalás tudtommal nem volt, de egyéb dolgok miatt voltak összezörrenések.

Megismertem valakit. Néhányszor beszélgettünk, de nem történt köztünk soha semmi.

Nagyon sokat van eszembe. Szinte egész nap. Nézem, hogy otthon áll-e az autója stb. Szerelmes nem lehetek, hisz alig ismerem.

A legdurvább, hogy volt olyan éppen a párommal szexeltem mikor eszembe jutott.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy alakultak a dolgok?


2017. febr. 9. 21:00
 1/4 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Minél hamarább töröld ki a fejedből. Egy fantomot "szeretsz", miközben ott a húsvér élettársad.
2017. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják vágyódásnak.

Az még nem szerelem, de erősebb a szimpátiánál.


Lépj túl ezen, ez a legveszélyesebb érzés, mert egy - ahogy az első írta - idealizált embert képzelsz bele abba a személybe.


Felejtsd el és inkább a jelenlegi kapcsolatodra koncentrálj, ha nem tudod megjavítani, akkor lépj ki, de ne azért, hogy egy idealizált fantomot kergessél.

2017. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írják ez vágy/sóvárgás, látom hogy nem kevered a szerelemmel és ez jó dolog. Próbáld túl tenni magad rajta, de ha egyedül nem megy akkor beszélj a pároddal, de csak ügyesen.

30/f

2017. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahogy én visszagondolok, ilyenek mindig vannak, valaki mindig megtetszik, aztán elfelejtem, aztán más tetszik meg, de sosem történik semmi. szerintem ilyen az ember. nem kell komolyan venni annyira ezeket a fellángolásokat/szimpátiákat. nyilván egy idegenbe, akinek sosem látjuk az árnyékos oldalát, könnyebb beleképzelni minden jót.
2017. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!