Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt, ha valakivel az életed tervezed és annak fontos része volt, és egyszer csak vége?

Figyelt kérdés

Aki mindent megadott neked egykor, vőlegényed/menyasszonyod, netán házasok is voltatok, boldogok. Majd egyszer csak szétmentek, és nincs többé?

Nem vár, nem hív, nincs ott.. Mint ahogy az évek alatt minden nap történt.



2017. aug. 25. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keserves lelkitusával.
2017. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Közhely, de igazán csak az idő segít. Minden komolyabb szakításomnál azt hittem, hogy eljött a világ vége, egyik alkalommal sem lett igazam. Sokat segít, ha vannak barátok, akikre lehet támaszkodni, hobbi/karrier, amibe bele lehet merülni, célok, amikért lehet tenni.
2017. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek sehogy. Mások szerencsésebbek.
2017. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Velem is ez van :( En nehezen birom de nem tehetek semmit, csak varok.
2017. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak az idő múlása segít, semmi más. :(
2017. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem így van...Nincs olyan ma nagyon szép minden holnap meg már egymáshoz se szólunk. FOkozatosan történik minden,figyelni kell az apró jelekre. Aztán amig fokozatosan tönkremegy a kapcsolat, addig elkezdeni páncélt növeszteni.
2017. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg meghal hirtelen, akkor életem végéig gyászolnám.


Ha megcsalt, becsapott, valami aljasságot követett el ellenem, akkor nagyon hamar túltenném magam rajta.

Nekem olyan szerencsés természetet adott a Jóisten, hogy a felsoroltak miatt pillanatok alatt kiábrándulok és nem szenvedek, legfeljebb sajnálom az elfecsérelt időt és energiát. A szerzett tapasztalatokat meg a következőnél hasznosítom.

Ennyi!

2017. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne gyógymód!

Én is szenvedek...

2017. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek,de szerintem főképp magamat sajnálom hogy egyedül maradtam.Én most kerítettem magamnak valakit,aki tetszik külsőleg-belsőleg,és a bennem lévő szexuális energiát le tudom vezetni,ő megadja azt a kis kedveskedést,ami most hiányzik.Nem a legjobb ötlet lehet,de befordultam volna ha ő nem lenne.
2017. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki menni akar, azt hagyni kell menni!

A legnagyobb büntetése az lesz, amikor ráébred, hogy mit veszített veled, de akkor te már mással leszel!

2017. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!