Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem dohányzók, ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dohányzók, ismerkedésnél nálatok kizáró ok, ha a másik fél dohányzik? Akiknél igen, annál az ecigi is beleszámít?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 09:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Igen, minden beleszamit amit erre a celra talaltak ki. Drogok is (fű) es az alkohol is. Vagyis az alkohol nem ha havi egyszer vagy ketszer mint ahogyan en is itt ott kimegyek szorakozni de amugy semmit nem turok. En sem csinalom.

22/f

2019. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az ecigit kifejtenéd miért nem? Hiszen az nem büdös, meg nem okoz szájszagot, nem marad meg a szaga a ruhában, ujjakon, lakásban stb. Mert ugye ezek miatt kizáró érthetõ módon sokaknál, de ecigire nem igaz.
2019. júl. 13. 09:34
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Én az elején úgy voltam vele hogy olyannal nem jövök össze aki cigizik.

Aztán találkoztam a mostani párommal, nála nem tudtam figyelembe venni annyira megfogott. Bár a cigi az még mindig zavar nála.

2019. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Nálam is kizáró ok a cigi, drog, túlzott alkoholfogyasztás. Ha alkalmanként, mondjuk baráti társasággal ecigizik, az nem feltétlen zavarna, de legjobb, ha úgy sem csinálja.

23L

2019. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen, zavar. Cigifüst allergiám van. Az e-cigitől is befulladok.
2019. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
1# vagyok, az ecigi károsabb mint a sima. Továbbá egyszer rosszul lettem tőle, soha többé nem szeretném érezni. Persze, ha diszkreten akkor mikor nem látom figyelem stb akkor ecigizne és nagyon szeretném az illetőt talán elnézném, de nem biztos.
2019. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amig hajlando kimenni az udvarra cigizni, hogy ne budositse tele a lakast, addig nem banom.

Az ecigi az nem zavar, de az is jobb a szabad levegon.

Szoval nem kizaro ok.

2019. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Igen!! Igen
2019. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar ha cigizik, csak ne legyen láncdohányos. 24N
2019. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
A cigi egyáltalán nem zavar. Pia, fű sem zavar, ha mértékkel fogyasztja.
2019. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!