Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nők! Ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők! Ismerkedésnél mennyit számít a másik írási, fogalmazási stílusa?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy az embert kell nézni, és nem azt, hogy mondjuk ejt egy-egy helyesírási hibát... téveszthet is, nem kapcsol.. stb. Én elnéző vagyok ilyen szempontból, nem akadok le ilyen dolgokon, de látom, hogy azért sokan igen. Nyilván nagyon sok hibát látok, észreveszek, és mehetne az örökös korrekció, de közben meg lehet, hogy a másik egy nagyon jó ember, csak épp ez a terület nem erőssége.

Viszont egy-egy rossz megfogalmazásból, vagy pl egy feltünőbb "j-ly" tévesztésből az ember megtorpan, és nem érti, hogy miért.


Ezek nagyon hülye helyzetek. Ki hogyan él meg ezeket?


2019. jún. 22. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 10-ből 1-2 nő jegyzi meg, hogy már írás alapján is milyen intelligensnek tűnök. Gondolom nekik számít.


Nekem annyira nem, mert ha egy lány szép, akkor akkor is érdekel, ha kevésbé intelligens vagy rossz az írásképe, fogalmazása. Az intelligencia nekem egy nőn úgy pluszpont, hogy hosszabb távra az a jobb, de most csak azért nem rúgok ki egy nőt az ágyamból, mert nem tud fogalmazni

2019. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Egy-két elütés belefér, földrajzi nevek, egybe vagy különírás tévesztése, ilyesmi belefér, de komolyabb hibák nem. És a tipikus tanulatlan emberekre jellemző hibák sem (egyelőre - egyenlőre...)


"egy nagyon jó ember"

Na ez kevés egy kapcsolathoz.

2019. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Míg érthető, engem nem zavar. Ami inkább zavar, bár nem tartozik szervesen a tárgyhoz, mikor mással is beszél, miközben mi beszélünk, a felület pedig egy chat felület. Ha emailozunk, ott nyilván nem zavarna, nem is észlelném.

32/f

2019. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, alkalmanként, vagy futószalagon van tévedés. Egy bizonyos szinten felül már zavaró. Egyáltalán nem érdekli a helyesírás, azzal más dolgokban sem fogunk egyezni.
2019. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Érdekes amúgy, mert engem ez az egyelőre-egyenlőre dolog sem zavarna, de mondjuk volt olyan, aki azt írta egy dologra, hogy "ez ilyesztő volt számomra" ... itt azért elgondolkodtam... de lehet, hogy ez is a hülyeség kategória...
2019. jún. 22. 10:47
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
100%-osan helyes helyesírási senkinek sincs, meg simán előfordul, hogy valaki egyszer-egyszer félreüt. Szóval én egy helyesírási hiba miatt nem hagynám az illetőt. Ha egy háromsoros szöveget csak 3xi olvasásra tudok értelmezni, és nem azért, mert az én értelmi képességeimmel van gond, hanem mert annyira hemzseg a hibáktól és annyira slendriánul van megfogalmazvam, az viszont kizáró ok nálam, Azért, mert az bizony elég sok mindent elmond az illető értelmi képességeiről és/vagy hozzáállásáról, és látszana, hogy nem lennénk egy hullámhosszon.
2019. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A nak nek es a suk sük hasznalatat nem tudja. Az nekem a kiesos kategoria. Nem egetem magam ilyen emberekkel sehol.

N

2019. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amin látszik, hogy mellé nyomott vagy kapkodott az nem zavar, az sem ha igekötőnél téveszt esetleg (gyakori hiba), de van egy szint ahol már igen. Ilyen példálul: mijen, vok (ez nem a helyesírás miatt, inkább csak komolytalan, vagyis nem tudom pontosan miért, de engem zavar), teccel és társai. Ha valaki néha hibázik az nem gond, én sem írok mindig mindent helyesen, de van egy pont ahol már zavar, mint amiket felsoroltam.
2019. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ábrándultam már ki lányból az írásképe miatt.
2019. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában kellett ezt felülbírálnom magamban, ugyanis sokat adtam át írásképre. Aztán jött egy férfi, akit először személyesen ismertem meg. Sokat beszélgettünk, bele is habarodtam. Intelligens, okos, egyszerűen fantasztikus manus és mikor először váltottunk pár szót cseten, akkor seggre ültem, annyira borzalmas az írásképe és a helyesírása. Élőben pedig köze nincs ahhoz a tuskóhoz, akit az írás alapján elképzelnék. Szóval nem tudom mit gondoljak.
2019. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!