Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy könnyen elérzékenyülő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy könnyen elérzékenyülő, magát gyakran elsíró barátnő a jobb, vagy egy olyan, akire az ilyesmi nem igazán jellemző?

Figyelt kérdés

Most nem a hisztire meg az önsajnáltató manipulálásra gondolok, nem is feltétlenül kell, hogy bánatában sírjon, lehet örömtől, meghatottságtól is, vagy mert éppen olyan zenét hallott/filmet látott. A másik nő sem rideg vagy érzéketlen, szimplán zárkózottabb ilyen téren, vagy nehezebben triggerelhető.

Egyáltalán van ennek jelentősége?


2019. okt. 24. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez a szemelyiseggel egyutt jar .. nekem oszinten egyikkel sincs problemam ameg normalis keretek kozott van a ket tipus... vegletekig menoen viszont mar idegesito lehet
2019. okt. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aki jobban átél, megél egy érzést, érzelmet, az mélyebben szerethető, az utóbbinál(érzéketlen) az ember akár szerethetne egy autót is pl, belegondolva mindenféle nemlétező érzelmet.

De egy minden apró rezdülésen lelkiző barátnő is lehet kicsit fárasztó, ha az embernek amúgy is kismillió problémája van még.

De nekem mindenképpen egy érzelmes barátnő az, aki szimpatikus.

2019. okt. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A köztes a legjobb.
2019. okt. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó esetben az a nyerő, aki közelebb áll a személyiségedhez.. Ha te magad érzékenyebb vagy, akkor egy ridegebb, az érzelmeit jobban kezelni tudó nő mellett sose leszel boldog.
2019. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem bírom a rideg embereket, nálam azok nem játszanak.
2019. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert engem ridegnek láthatnak az emberek (nincs túl expresszív arckifejezésem), viszont könnyen meghatódok vagy ugyanilyen könnyen el is nevetem magam vicces helyzetekben és akkor mindenki meglepődik. :D

Ez alapján úgy gondolom, hogy azt jobban szeretik úgy általánosságban az emberek, ha könnyen ki lehet váltani a másikból érzéseket és nincs poker face-e.

2019. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!