Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség elvárni egy nőtől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség elvárni egy nőtől a klasszikus szerepeket, hogyha én nem vagyok képes teljesíteni a klasszikus szerepemet?

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 07:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Mi az, hogy elvárni? Olyan társat keresel magadnak, amilyet szeretnél, ez szíved joga. Ha le is nézed azt, aki másmilyen, vagy rá akarsz erőszakolni valamit, az már külön kategória.
2019. okt. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Meg jó hogy. Te nem vagy képes férfias, családeltartó lenni, de ő ne dolgozzon, csak főzzön, takarítson és gyereket neveljen? Te meg addig tévézel?
2019. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
9%
Még akkor is szemétség, ha te teljesíteni tudod, legalábbis a feminácik szerint.
2019. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Vágyok olyan nőre, aki szeret házias lenni, szeret reggelit, ebédet csinálni, nem undorodik a takarítástól, gondoskodó. Csakhát én nem tudnám teljesíteni a klasszikus szerepemet, mivel barkácsolós dolgokban ügyetlen vagyok, nem tudnék egyedül eltartani teljes családot. Örülnék, ha olyan nőt találnék aki nem cserekereskedelemként gondolna a kapcsolatunkra, hogy mondjuk "én teljesítem azokat, akkor azokat neked is kell", hanem egyszerűen csak szeretet teljesen álljunk egymáshoz.
2019. okt. 24. 07:56
 5/25 A kérdező kommentje:
#2 Nyílvánvalóan nem lennék teljesen naplopó nem hagynám, hogy egyedül végezzen el mindet, de úgy érzem van okom vágyódni egy ilyen nőre akire most vágyok. Sok szart átéltem már, amiért úgyérzem jogos az elvárásom.
2019. okt. 24. 07:58
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
tehát neked komoly elvárásaid vannak, a csaj meg örüljön hogy szereted
2019. okt. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
13%

Sok pasi van aki nem tud barkácsolni, erről nem is tehet. A lényeg inkább az,hogy férfiként ezeket a feladatokat megold, még ha úgy,hogy mással elvégezteted, akkor is.

Nő vagyok,házias, +füvet nyírok, és nem riadok vissza olyan feladattól sem ami általában a pasi dolga. A párom viszont egyáltalán nem a klasszikus, szerelő-ügyeskezű pasi, viszont ha bármi feladat adódik mindig tudja kinek szóljon, kivel végeztesse el.

Ha ilyen vagy, ezt feltehetően elfogadja minden nő.

2019. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%
Tudod ha nem Budapesten élsz, most is találni bőven ilyen huszonéves csajokat.
2019. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"[...] hanem egyszerűen csak szeretet teljesen álljunk egymáshoz."

Hogy érezzem szeretve magam, ha a páromon azt látom, hogy konkrétan nulla motivációt érez arra, hogy levegyen a vállamról némi terhet?

2019. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit értem el a hagyományos női törödő gondoskodó szeretem a párom életvitellel?


9-5ig dolgoztam, reggel 5kor felkeltem, hogy legyen kaja, vasalt ing, picivel 8előtt indultam dolgozni, este 7re hazaértem, amit reggel nem tudtam megcsinálni befejeztem, vártam haza. Nálam csak 3évvel fiatalabb csak szabad független nővel lépett le... Aki semmit sem csinált neki. Tetézve, hogy én tartottam el. Erről ennyit.

Szóval akinek ez kell, hát hajrá, csinálja, én soha többé. Vagy közösen, egymást támogatva, segítve, vagy sehogy.

2019. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!