Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemista lányok! Könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok! Könnyen ismerkedtetek eleinte?

Figyelt kérdés
Az egyetemi évek kezdetére gondolok.

2019. febr. 26. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
2 heten belul 2 szex de jo volt :)
2019. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Mekkora ribbanc vagy első. 😂😂
2019. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Golyabal lesz jövőre és anal tuti lesz 😁😁
2019. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Én eddig 16 alkalommal szexeltem.
2019. febr. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Könnyen persze , de nem akárkivel
2019. febr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha jo nagy!:) irigy paraszt
2019. febr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél év alatt egyetlen sráccal sem beszéltem eddig. Szerintem ez nagyban függ attól is, hogy eleve mennyire ismerkedsz könnyen, mennyire vagy szép, mennyit jársz el, és hova. Ha alapvetően is félsz ismerkedni és nehezen megy, akkor is lehet hogy konnyebb lesz amennyiben szep vagy es legalább barátnőkkel eljarsz valahova. Ha viszont baratnoket sem szerzel es sehova nem jarsz,es nem olyan szakon tanulsz ahol sok a fiú, nem lesz olyan nagy kaland :D
2019. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írhattok nekem is, 17/L
2019. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!