Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg rengeteg egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg rengeteg egyetemista lány űzi az, , anyagi tamogatásos" ipart?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 09:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
Biztos sokan. Egyetem mellett nekem is “kellett”, mert szüleim már b_sztak normálisan pénzt adni(sok szülő azt hiszi, hogy ha a gyerek betölti a 18-at, már akár ki is lehet tenni az utcára), diákmunkából meg nem lehet megélni. Vagyis meg lehet, de ha már ezzel 5x annyit is kereshetek huszadannyi munkával, akkor miért ne.
2019. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%

A tobbseg gyorsetteremben es ruhaboltban dolgozik, de ezt te is tudod, csak szereted magad baromsagokkal hergelni.

Egyesnek uzenem, hogy ne magabol induljon ki es inkabb melyen hallgasson a telhetetlensegerol. Tudom, hogy nem rotringra es laborkopenyre kellett az a penz, hanem bulikara meg egy kategoriaval dragabb telefonra. A tobbsegunk kihuzza az egyetemet anelkul is, hogy kvanak allna.

2019. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
22%

#2


Kihúzni ki lehet 20 fillérből is, csak én annál többre vágytam. És nem, nem bulikra kellett meg nem telefonra, annál okosabb dolgokra is lehet költeni/félretenni pénzt, bár gyanítom neked csak a bulikig terjed a gondolkodásod :D Nem baj, egyszerű robotoló emberek is kellenek a világra, annak megfelelsz.

2019. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak nincs jobb dolgod szombat délelőtt a szokásos qurvázásnal. Szanalom!
2019. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Lazy Lover ***** válasza:
29%
Igen de le tagadják ők csak krumplit sütnek a mekibe nem tudtad?
2019. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%

Hihetetlen, az #1-es még büszke is rá. Gratula!

"... bár gyanítom neked csak a bulikig terjed a gondolkodásod..."

Annyira hiteltelen és röhejes, hogy másokat vádolsz korlátolt gondolkodással... :D No de mit is várunk egy prostitól...

2019. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
17%

#6

Korlátoltan az gondolkodik, aki inkább krumplit süt a mekiben 800 forintos órabérért. De mondom, rabszolgák is kellenek a világra, valakinek ott is dolgozni kell🤣

2019. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%
#7: ripi vagy, punktum. Kell a Louis Vuitton hasitasi, mi? 😉
2019. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%

"Hihetetlen, az #1-es még büszke is rá. "


Nem biztos, hogy nő. Lehet, maga a kérdező másik regről.

2019. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%
Én sokmindent elvállaltam, és eszembe sem jutottak ilyen dolgok. Hostesskedtem, újságot hordtam ki, fordítottam, áárut töltöttem, mindenféle önkéntes munkát is elvállaltam, ha közben kaptam kaját vagy például a Szigeten ingyen voltam önkéntesként. Korrepetáltam, takarítottam, gyerekfelügyeltem, gyárakbanban dolgoztam.
2019. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!