Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a 20 éves fiam 40 éves nővel állt össze?

Figyelt kérdés
Egy ideje tart nekik ez a kapcsolat, boldog vagyok ha ő is boldog, de szokatlan,annyi fiatal korához illő lányt találna, miért választott ennyivel idősebbet? Ha van itt valaki, akiknél hasonló felállás van, szívesen meghallgatnám
2019. okt. 24. 19:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

Adj neki pár évet és felnő. Még gyerek a gondolkodása, nem fogja fel hogy elveszi magától azokat a szép dolgokat amit egy korabeli lánnyal élhetne meg. Arra kell figyelni hogy ne legyen baba, ha csak együtt vannak úgymond használják egymást, előbb utóbb rájön hogy merre kell folytatni.


Ha jelenleg boldognak érzi magát akkor legyen boldog, de ez ideig óráig fog tartani. 20 év ilyen felállásban nagyon sok.

2019. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%

Mert a mai huszonéves csajok kibírhatatlanok.


30f (a csajom 46)

2019. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Mert a nőket szereti,nem a kislányokat.
2019. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Szülő vagyok és megértem az aggodalmad. Ha jó a kapcsolatod a fiaddal meg tudod Vele beszélni,hogy tulajdonképpen mi az ami miatt vonzódik egy jóval idősebb nőhöz, mi a terve, szándéka.

Ahogy előttem is írják:remélhetőleg lecseng ez a rajongás, és ezt követően korban valamennyire Hozzá hasonló lány fogja követni.

Ha a nőnek viszont nincs gyereke kérdés,hogy szeretne-e mert a 24. órában van. Ebben viszont a fiad nehezen tud felelősségteljes döntést hozni ennyi idősen.

2019. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok... Annyit még hozzá teszek, hogy ha a nő bevállalna 1-2 éven belül babát, végülis az se lenne baj, mert a baba áldás, főleg ha szerelemgyerek, de azért 40 fölötti nő ne akarjon szülni, mert megvannak a veszélyek, de a legnagyobb gond az hogy nem érné meg a gyerek felnőtt korát.
2019. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Semmi bajom nem lenne azzal ha nővel ismerkedne, és nem lánnyal, de egy 30 éves nő is érett, okos, egy 40 éves pedig már anya koru mégis (kamasz gyerekekkel minimum), tehát én féltem az idejét is. Remélem idővel tényleg lecseng nála, nőnek nincsenek még gyerekei, gyönyörű amúgy, ízléses, fiatalos a korához képest, csak mégis 40 éves azért. Nehéz.

2019. okt. 24. 19:42
 7/22 anonim ***** válasza:
5-ös, akkor most szüljön vagy ne szüljön?
2019. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ő már nem fog, hisz mégis érett nő, tudja hogy a gyerekemnek még ehhez érnie kell, addigra pedig már lehet nem jönne össze
2019. okt. 24. 19:46
 9/22 anonim ***** válasza:
Általában ha egy 40 éves nő fiatal sráccal - főleg ennyire fiatallal ismerkedik, és a nő csinos, fiatalos, nem is szeretne gyereket. Én nem egy olyan nőt ismerek akinek tervben sincs a gyerekvállalás, a mának él, igényes magára, és remekül kijön egy fiatal sráccal aki odavan Érte. A srác pedig értékeli,hogy egy ilyen nő fontosnak tartja Őt.
2019. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Hiába szép és fiatalos, 20 év múlva a fiad még kelendő lesz 40 évesen is és lehet még gyereke, de a nő 60 éves korára már se szép, se fiatalos nem lesz. Létezik szerelem, de ez kb az amikor valaki lemond az életről.
2019. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!