Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti szeretnétek tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szeretnétek tudni arról, hogy a nő, akivel összejönni terveztek (vagy már össze is jöttetek), volt korábban szerelmes egy másik nőbe, vagy ez nem oszt, nem szoroz?

Figyelt kérdés
Csak mert sokan írják itt, hogy biszexszel komoly kapcsolatot biztosan nem vállalnának. Nem tudom, mikor volna illendő közölni az ilyesmit, illetve hogyan kellene előadni.
2019. okt. 14. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
A biszex is ember, engem nem érdekelne. Bár tény, nekem mai napig fura, hogy lehet a saját nemünkhöz vonzódni. Ott valami nagy gondok vannak. De nem érdekelne.
2019. okt. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ismerek ilyen lányt, együtt is élt azzal a másik lánnyal. Most anyuka és jól megvannak a férfi párjával. Azt a férfit nem zavarja, bár nem sok pasiról tudok akit zavar az ha a lányok is bejönnek a barátnőjének.
2019. okt. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

A párom egy ilyen nőre mondaná, hogy főnyeremény.

Szerintem nincs ezzel gond. Ha jó a kapcsolatotok, később elmélyül és boldogok lesztek együtt, akkor te leszel a párja és pont olyan lesz a kapcsolat, mint ha soha nem érdekelte volna a saját neme.

2019. okt. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Az lenne a kérdés, benne vagy-e egy másik nővel való hármasozásban.
2019. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2019. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én nem kezdenék komoly kapcsolatba ilyennel.
2019. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4

Ezt a logikát mondjuk sosem értettem, velem szemben miért elvárás, hogy szexeljek valakivel a párom mellett is, illetve végignézzem, ahogyan ő szexel, ha egy hetero nőnek van joga egy maximálisan monogám kapcsolathoz?

2019. okt. 14. 09:39
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ezzel semmi gond.Ettől még lehet jó feleség és anya.
2019. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok híve a leltározásnak, hogy kinek like volt.

Ha még csak alakul a kapcsolatot, akkor főleg nem.

De ezért nem lépnénk le.

2019. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!