Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? Nem merek szellenteni a párom előtt. Szerintetek normális 3év után? 20/L

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt, ő már az első hónapok után mert előttem én eddig 1x véletlenül..és akkor is sírtam,hogy milyen gáz meg az a meglepődött feje..hat igen. Meg félek,hogy utána nem tart majd nőiesnek, nagyon önbizalomhianyos vagyok.
2019. okt. 24. 23:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
En a csajommal mikor egyutteltunk gyakran fingoversenyt rendeztunk a takaro alatt. Jo moka volt. Azert oral kozben nem fingtunk, voltak hatarok:)
2019. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Metalmedve111 válasza:
0%

3 éve nem szellentettél az nem normális. Keresd fel a háziorvosodat.


Amúgy meg beszéljétek meg vagy valahogy viccesen add be, hogy csak melegen akarlak tartani stb stb...

2019. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Emiatt sírni ciki, nem az, hogy fingasz.
2019. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is elég gáz, hogy ilyen szinten nem tekintesz emberként saját magadra.
2019. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha kicsuszik, hát kicsuszik. De az igyekezeted, hogy nem akarsz a párodnak kellemetlen "élményt" okozni a NAGYON IS TISZTELETREMÉLTO!!! és normális.
2019. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem agyalnál, ha belenyalnál a babos, cukkinis, vega lecsómba. 🤣
2019. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Én se merek. Inkább elmegyek a lakás másik felébe, amikor tudom h nem fog utánam jönni. Szerintem ez normális, értem én hogy emberi dolog de szerintem férfiként ezt senki nem akarja hallani/érezni a barátnőjétől.

Vannak dolgok amiket jobb ha megtartasz magadnak. nem böfögök meg szellentek a pasim előtt..

2019. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Azért az, ha valaki elsírni is képes magát annak a gondolatától, hogy a párja majd kiszeret belőle, mert fingott, kicsit túlmutat az "igyekszem nem totál pronyónak mutatkozni a pasim előtt" szinten.
2019. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem normalis egy ilyen gatlas egy jol mukodo kapcsolatban

nem azt mondom, hogy rendezzetek puki-versenyt, de nehogymar elsird magad a pasid elott

15 eve elek boldog kapcsolatban, ha mustart vagy babot eszek akkor mindig pukizni kell

a parom abszolut nem tart kevesbe noiesnek ha meghallja hogy elengedek 1-2 galambot

2019. okt. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

Mi lassan 6 éve vagyunk együtt,de én soha nem a társam előtt intézem.. Nem azt a nevelést kaptam,hogy fingjak a másik arcába. Na meg,hogy nagy rottyantósokat nyomjak...😀😀

Mondjuk nem is vagyok olyan "széllel bélelt",hogy folyton szellentenem kelljen.

Én sem szeretem,ha valaki folyton szellent amikor én is abban a légtérben tartózkodok. Senki bélgázát nem akarom szagolgatni,undorító szerintem. Ha valakibe egy nagyon pici illem szorult ,akkor félrevonul is megoldja ott. Sajnos ez csak részemről valósul meg nálunk,ami elég lelombozó,hogy fél óránként ezt a mennydörgést kell hallgatni.Fujj...

2019. okt. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!