Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egy normális hangvételű üzenetre nem válaszolnak a lányok se Instagramon, se Messengeren?

Figyelt kérdés

Instagramon pl egyből megkapja bárki az üzenetet ha nincs privátra állítva a fiókjuk?

Vagy csak nagyon beképzeltek a lányok, és ezért nem válaszolnak?



2019. okt. 22. 11:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Instagramot nem használom, ezért nem ismerem, de messengeren én sem válaszolgatok idegeneknek. Nem arra való. Ha ismerkedni akarok: társkereső. De nem akarok.
2019. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Mit takar az a normális hsngvételű üzenet?



Kitalálom:


"Szia".


"Szia,hogy vagy?"


"Szia micsinálsz?"


"Szia,ismerkednek veled"


"Szia,van barátod?"


"Szia,cica van gazdád?".


Fogadjunk hogy közte volt a nagy világrengető üzneted is?

2019. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#1

Igazad van, hogy nem arra való, de pl sokan arra is használják. A Badoot meg a Tindert ezen a a környéken meg nem nagyon használják olyan sokan, és ezért gondoltam, hogy a kérdésben említett alkalmazásokat kipróbálom.

2019. okt. 22. 11:22
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Instám ugyanúgy, ahogy messengeren is, az engedélykérések közé kerül. Nekem egy évig tartott rájönnöm, hogy ez hol van, addig kb mindenkit "ignoráltam", ismerősöket is.

De idegen leveleire én sem válaszolok. Ez alól csak az kivétel, ha valamilyen csoportban korábban normálisan beszélgettünk kommentekben, és nem akarjuk offolni tovább a témát. De az is egyszeri alkalom, nem pedig ismerkedés, barátkozás.

2019. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#2

Nem ilyen volt, hanem a személye alapján megfogalmazott dicsérő üzenet.

2019. okt. 22. 11:24
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Mert minek válaszoljanak ismeretlenek kéretlen üzeneteire?

Ok. Megírják, hogy bocsika, de nem. Erre mi jön? Miért nem? Na! Nem fogod megbáni. .... Ócska r|banc!


Ha nem kifejezetten ismerkedésre szánt felületen írsz idegeneknek, akkor legalább fogadd el, hogy nem válaszolnak.

2019. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Jaj édesem, nem is fognak válaszolni. ismeretlenül ne írkáljál lányoknak a közösségi oldalakon , mert nem azért válaszolnak mert nagyképűek. Ahogy az első mondja, menj fel társkeresőre, ott irogassál, ott nagyobb az esély :) (bár ahogy arra következtetsz hogy egyből nagyképű valaki mert nem ír neked vissza, nem hiszem h ott nagyobb sikered lesz)
2019. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#4

Nem is tudtam, hogy Instagramon is van ilyen engedélykérések rész.

2019. okt. 22. 11:25
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert napi szinten 100 ilyen lúzer próbálkozik náluk.
2019. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#7

Persze ezt a beképzeltséget nem általánosan értettem, még ha úgy is hangozhatott.

Az a baj, hogy a környékemen nem igazán használják aktívan ezeket az ismerkedési oldalakat.

2019. okt. 22. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!