Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket a barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek 2éve max lehet komoly kapcsolata egy nagyon jófej, aranyos sráccal. A srác lassan 30 lesz pár év múlva és mamahoteles, nem túl okos(barátnőm tanult, egyetemre is jár) és még egy nagy gyerek, nem sikerült még megérnie. A barátnőm meg mindig is nagyon önálló volt és kamasz kora óta érett, tud jól főzni, takarít, simán ellátja magát. És ez a barátnőm az én 7éves kapcsolatomat szólja le, mert én nem szex közbwn szoktam elmenni, hanem más utakon. Én és a párom nagyon összeillünk szexuálisan, kicsit egyedi mindkettőnk szexualitása és mi ebben is tökéletesen egymásra találtunk. Ettől függetlenül én képtelen vagyok szex közben elmenni, bennem az nem olyan vágyat kelt. És erre ő azt mondja, hogy én semmit se tudok mert csak ő volt még nekem(nem is akarok mást) és hogy ez egy szar és mit hagyok ki...ezt vettem ki a szavaiból. És én ezt egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy emiatt egy egész amúgy nagyon jól működő és passzoló párt nem talál egymásnak megfelelőnek. Irtó rosszul esett és mivel szeretem és a barátnőm elgondolkodtam miért mondhatja? Vajon igaz? Kevesebbel elégszem meg, mint amivel kéne(tapasztalat híján nem tudom milyen mással, de nem is érdekel ,mert imádom a szexuális életemet a párommal).

Arra gondoltam , hogy mivel náluk vannak elég komoly súrlódások amiatt, hohy a párja mamahoteles és ő is ott él velük és ki is mondja hogyha ez így megy tovább akkor lelép, hogy irigy(?). Vagy igaza lenne? Mert ha irigy akkor csalódtam, mert a barátnők elvileg a legjobbat akarják a barátnőiknek. Tényleg nagyon jó barátok vagyunk és igazán ismerjük eygmást. De ez most kifogott rajtam.

Nem tudom melyik témába illik ez igazán ezért ide tettem a kérdést.



2019. okt. 27. 00:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért a szex a témátok?
2019. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Más is, de ez is. Nem én hoztam fel.
2019. okt. 27. 01:14
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak megbántani, de a "Nem én hoztam fel" nem mentség. Ha valaki rákérdez egy intim témára és te részletesen kibeszéled, akkor az ugyan az, mintha te kezdted volna magadtól. Ilyen szempontból nincs jelentőssége.
2019. okt. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Semmi köze a szexuális életedhez.Te is próbálj a saját életeddel foglalkozni.Ilyen dolgokat nem beszélünk ki.
2019. okt. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Diazepam ***** válasza:
100%
Ha már kiteregeted a szennyest vállald a véleményeket is. Én sem tudnék egy olyan kapcsolatban élni, ahol nem teszünk meg mindent azért, hogy szex közben, amikor a leginkább egymáséi vagyunk, a lehető legközelebb vagyunk egymáshoz testileg és lelkileg, akkor élhessem meg a legjobb érzést. De ha nektek így jó, akkor ne foglalkozz mással. Csak akkor ne is kürtöld szét a dolgot.
2019. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát mi már ezeket rég beszéltük, nem is emlékszem mikor.Én úgy gondoltam ez barátok között normális téma, meglepődtem most, hogy másoknál nem. Ezek szerint nem véletlenül. Nekem ez rosszul esett, hogy ezt leszólta pedig a szexuális életünk felét se tudja ugyebár, amit meg tényleg nem szeretnék megosztani vele, annyira intim és ránk tartozik. Viszont ez mellbe ütött, hogy szerinte ez így nem az igazi azért merr szerintí nem az, szerintem meg ahohy mi megoldjuk nem feltátlen szex közben tökéletes. Azért hallgatok rá, mert ő sokkal tapasztaltabb ciszont sose volt még olyan párja, mint nekem, bármit is nézünk.
2019. okt. 27. 11:40
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arról még életében nem hallott, hogy a nők jelentős részenek nincs hüvelyi orgazmusa, csak a csikló ingerlésével. De ha van orgazmusod és jó a szex, nem mindegy, hogy éred el? Én megmondanám neki, hogy örüljön, hogy neki van és kész.
2019. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hallott erről, beszéltük is, de ő nem csak a hüvelyire mondja ezt hanem hogy akármilyen legyen szex közben
2019. okt. 27. 15:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért fontos az egy csomó embernek, hogy feljöjjön internetre, csak azért, hogy számára ismeretlen, arctalan, névtelen emberekkel igazat adasson magának egy hétköznapi vitában, aminek csak számára va jelentősegeb, az ittenieknek nincs?

Mert egyértelmű, hogy nem kérdezni jöttél ide, hanem minél többektől visszaigazolva érezve magadat egy piazlicsáré vitában. Hogy versenyeztek a párkapcsolatotok minőségi fokában. Számít neked idegen internetes felhasználók véleménye?

2019. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, mert mások máshog látják. És én olyan dologról kérdezek amiben nem colt sok tapasztalatom. Viszont máa embereknek van, ezérr igenis érdekel, hátha okosabb leszek. Meg más megélt nem tudom hány kapcsolatot meg hallott ezer dolgot éa én wttől okosabb leszek. Ugyanis nekem eddig egy férfival volt solgom, olyanról nem tudok nyilatkozni amiről nem tudok eleget.
2019. okt. 27. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!