Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalt ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan oldalt ahol lehet beszélgetni normális emberekkel?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen ismerkedés miatt, csak úgy beszélni.

19L


2019. okt. 28. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

Igen itt sok a fura alak az tény de még mennyire, annyi zakkant őrült beteg és torz emberrel találkoztam már itt h már nem is számolom. És az a vicces h mindenek más baja volt szinte. Én is beszélgetnék normális emberekkel amúgy, de abból manapság egyre kevesebb van.

f/26

2019. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
szóval mindneki azt írja, hogy tele az oldal nem normálisakkal, de ide meg normálisak írnak. valami itt nem stimmel.
2019. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodtan írhatsz ha úgy gondolod. Én normális vagyok meg magányos illetve introvertált személyiség vagyok.

26/f

2019. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"Én normális vagyok meg maganyos xDD"
2019. okt. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem véletlenül van a pár idézőjelben.

Mondjuk ha szerinted itt túl sok a nemnormális, akkor miért tőlük kérsz tanácsot?

Gondolod vannak normális oldalon is, és tudják, hogy melyik az? 🤔😂

2019. okt. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

A normalitás az átlag. Aki a többséget hülyének nézi valószínűleg forgalommal szemben hajt az autópályán.

kivételt képezhet, ha csatolni tud két diplomát, jó állást, nyelvek bírását. Neki joga van az átlagot magánál hülyébbnek érezni. Egy 19 éves kislánynak műkarmokkal, szempillákkal, szilikonbeépítésről álmodozván, kevésbé.

2019. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Foglalt is vagyok, nő is, hetero is, szerintem velem nem lesz olyan problémád, hogy rád mozdulok. :D Viszont az értelmes embereket szeretem magak köré gyűjteni és lány ismerősöknek eléggé híján vagyok. 😁
2019. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!