Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előnytelenebb külsejű nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnytelenebb külsejű nők kezdeményezőbbek? Olyasmi megfontolásból, hogy nem a férfiak keresik a kegyeiket, így kell egy kis rásegítés.

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem, de inkabb ne is legyenek azok 😂
2019. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Háát. Értem a logikát, és tényleg volt ilyen barátnőm, aki tudta magáról, hogy nem előnyös a külseje ezért rámenősebb volt. Mondjuk a legtöbbször csak kihasználták.

De van olyan nőismerősöm, akinek 10 éve nincsen senkije, de akkor sem kezdeményezne, mert szerinte az a férfi dolga.

2019. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom kérdése az,hogy kezdeményez-e vagy sem.

Csak azért mert kevésbé előnyös a külseje még nem fog nyomulni,főleg ha folyamatos kudarcok érik.

Viszont hozzáteszem: az a nő akinek kevésbé előnyös a külseje, de nagyobb az önbizalma akár még sikerrel is járhat.Más miatt is lehet vonzó valaki és valljuk be, nem minden pasi jópasi :)

2019. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Vannak olyan nők, akik igen, kezdeményezőbbek, de nem mind. És e mögött többnyire valami érdek van.
2019. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyitottság nem szépség/nem függő. Vannak olyan emberek akik egyszerűen szeretnek beszélgetni, érdeklődni mások iránt.


Munkatársam házas de mégis odamegy a lányokhoz megkérdezni hogy miért lógatják az orrukat. A csajok pedig elmondják mi a baj és jót beszélgetnek, én meg várom hogy jöjjön már segíteni... :D

2019. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Múlt héten tengerparti nyaraláson 4 nő kezdeményezett nálam. Looser formám szerint egyikből sem lett semmi.

1. Diskoban. Ott volt a barátja is. Felkért táncolni. Fiatalabb volt nálam. Úgy mosolygott hogy helyben feleségül vettem volna, de szólni nem tudtam, a barátja miatt.

2. Tengerparton, hogy fényképezzem. 40-es nő. Belőle 1 órán belül elegem lett. Nem bírtam a stílusát.

3. Disko Neki is barátja volt és felkért táncolni. Ezt is elbaltáztam. Igazán ilyenkor fogalmam nincs mit lehet mondani.

4. Szórakozóhely. odaült a barátnőjével az asztalomhoz, pedig voltak szabad asztalok. Ezek fiatalabbak voltak a lányomnál. Ezt is elbénáztam. Pszihésen képtelen vagyok kikezdeni egy nálam huszonévvel fiatalabb nővel.

2019. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+ kérdező mindegyik jó nő volt. A csúnyácska nőknek nins önbizalmuk kikezdeni egy férfival. A jő nők tudják, hogy bárkit megkaphatnak.
2019. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Előnytelenebb külsejű nő vagyok, és igen, többször kezdeményeztem, mint a klasszik szép csajok, akik várták a sült galambot. Könnyebben is szót értek a pasikkal, és a visszajelzések alapján pozitívabb kisugárzásom is van. Nem feltétlenül a rásegítés miatt, inkább csak szeretek én dönteni/irányítani.


Egy kivételével mindig sikerem is volt.

2019. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!