Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők ti miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti miért nem vagytok kezdeményezőbbek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ti mièrt nem kezdemènyeztek? Vagy van itt olyan aki szokott? Lehet a pasi is szeretne ismerkedni de a a múltbeli elutasítások elvettèk ezt az önbizalmat.

2017. aug. 25. 06:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Ezt miből szűrted le, hogy nem kezdeményeznek a nők?

Tapasztalatom, ha kellesz egy nőnek és csak kicsit is életképes, mindent meg tesz, hogy megszerezzen. A melyik nem, annak meg úgysem kellesz igazán.

2017. aug. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
En kezdemenyezek, de nem olyannal, akin latom, hogy balfi es o nem merne egyaltalan. Az ilyennel kapcsolatban sem lehet mit kezdeni. (Tapasztalat.) Olyannal kezdemenyeztem, aki full normalisnak tunt, de alkalom hijan o nem tudott nalam, igy en leptem.
2017. aug. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha valaki attól is sz**ik, hogy kezdeményezzen, akkor miért várod, hogy a másik fél megtegye? Ha lerí rólad, hogy teszetosza vagy, akkor már eleve esélytelen a dolog.
2017. aug. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Én pl első randi után megírtam a most már páromnak, hogy nagyon jól éreztem magam, remélem, hogy ő is és találkozunk még :)
2017. aug. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

Én párszor kezdeményeztem, mindig az volt a vége, hogy a pasi teljes haveri köre rajtam röhögött, hogy milyen már ha egy csaj mászik rá a pasira.. Volt aki felháborodott, hogy elrontom ezzel a "játékát"...

Soha többé. Hálistennek amint felhagytam ezzel, lett egy nagyon jó kapcsolatom..

2017. aug. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Sajna aokszor nem merek oda menni ès a szemezèsen kívül semmi nem történik :(
2017. aug. 25. 07:34
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
6.: pedig ha mát van szemezés, akkor azt nyugodtan veheted kezdeményezésnek.
2017. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nemtudom mivel nyithatnèk van bennem règől egy plyan fèlelem hogy kapásból elküld
2017. aug. 25. 07:57
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, nem a múltbeli sérelmekből kéne kiindulni.

Ha néhányszor elestél az utcán, akkor már ki se mész oda?

A múltból tanulj, amit a jelenben tudsz hasznosítani.


Én szemézen kívűl nem vagyok hajlandó mást tenni. Nem fogom leszólítani a pasit. A férfi dolga ez, de ha még arra se képes, hogy leszólítson egy nőt, na az már gáz.

Őszintén, kinek kell egy gyáva nyuszi, aki fél egy lánytól? :D

2017. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Blackfun ***** válasza:
81%
Sokszor az emberek olyan búbánatosan sétálnak az utcán, hogy az félelmetes. Néznek maguk elé üres tekintettel vagy inkább a földet, én meg hiába próbálok szemkontaktust felvenni. Sokan nem mernek a másik szemébe nézni.
2017. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!