Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találtátok meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találtátok meg azt a férfit akivel most családotok van?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és a fiatal korom ellenére nagyon szeretnék már egy igazán komoly kapcsolatot, néhány év múlva pedig házasság, gyerekvállalás.

Az első komolyabb kapcsolatomnak vége lett, vagyis jelenleg jó neki egyedül.

Nekem ez egy elég nagy megrázkódtatás volt, mert azt hittem hogy végre beteljesül a vágyam.

Tudom jól hogy nem kell olyan komolyan venni az életet meg ennyi idősen még ráérek de azért mégis el vagyok egy kicsit keseredve.

Sajnos se barátok se párkapcsolat téren eddig nincs nagy sikerem, ebből kifolyólag nem élek nagy társasági életet.

Tapasztaltabb nők válaszát szeretném kérni, van valami útmutatótok esetleg?

Ti mit mondanátok a 22 éves éneteknek?

Előre is köszönöm ha valaki elolvasta ezt :)



2019. okt. 29. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Te ilyen vagy, mindenki más, van akinek korai 22 évesen van, akinek 36 évesen is.

Ezzel semmi baj, igaz, van aki kinevet. Tuti! Van, akit lehet, h zavar ha valaki fiatal anya.


Hol? Én Németországban, egy hatalmas csalódás után találtam rá páromra. 2,5 év után megcsalt a német nemzetiségű párom. Elkoltoztem tőle egy magyar munkás szállóra, ott jöttünk össze. Meg 1,5 évig gyujtogettunk együtt, aztán haza költöztünk az én szulofalumba.

Ez volt 5 éve.

Most 24 éves anyuka vagyok (20honapos a kisfiam)

2019. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Még bőven ráérsz, de járj nyitott szemmel és biztosan megtalálod a leendő férjed.

Én 27 vagyok és egyedül élek, szóval nekem már tényleg van okom az aggodalomra...

2019. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ráérsz még, ne aggódj. A szerelem az én életembe 21 évesen jött, voltam olyan szerencsés, hogy elsőre megtaláltam a társamat. Egy önkéntes programban találkoztunk külföldön, ahova fogyatékkal élő gyerekeket vittünk táboroztatni. A párom másik országból érkezett. Hat éve vagyunk együtt és pár hónapja házasodtunk össze.
2019. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Bar srac vagyok, de remelem elfer a kommentem itt. Sikerreceptet bem tudok, hisz nincs, mint shogy azt se tudom hol fogod megismerni a parod, de nyilvan ezt erzed csalodott vagy stb. Kell ido vossza tornazni az onbizalmad. Sot mondok “jobbat” van baratnom, par jo haverom, de megis neha kisse maganyosnak erzem magam. Szoval nem feltetlen ezek a dolgok fognak valtoztatni ezen, hanem a hozzaallasod. De azon meg egyedul is tudsz most is.
2019. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Szia.

Ne legyél türelmetlen és ennyire ne görcsölj rà. :)

Én 24 évesen ismertem meg a férjemet, netes tàrskeresőn. Üzenetekben kezdtünk el beszélgetni. 18 nap múlva talàlkoztunk és jöttünk össze. Azóta együtt❤️ 9,5 éve. Mi így vagyunk egy csalàd, mi ketten, 2 kutyàval. Gyereket nem szeretnénk!!! 8 éve vagyunk hàzasok.😊

33/N, 30/F

2019. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Egyetemen, fesztivál szervezés közben, majd a fesztiválon ismertük meg komolyabban egymást. 10 éve vagyunk együtt, bár családot nem tervezünk.

Én annyit tudok neked mondani, hogy a jelenlegi terved felelőtlenség. Ahelyett, hogy a szőke herceget várod meg az anyaságot MAGADBA fektess energiát. A karrieredbe, személyiségedbe, céljaidba, abba, hogy egyedül megálld a helyed. Most azt gondolod, hogy persze pár év múlva mehet a gyerek de ez nem így működik. A semmire ne vállalj gyereket, ne tervezz családot fiatalon mert mindenedet fel kell adnod érte. Fiatal vagy még ahhoz nagyon, hogy megértsd mit jelent konkrétan a gyerekvállalás, hogy milyen háttér kell hozzá és hogy egyáltalán nem egy cuki kisbabáról szól ám.

2019. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

22 évesen kijöttem egy nagy fos kapcsolatból amiben szarrá csaltak. Ezt követően a nagy szerelmemmel ismételten elbaltáztuk a lehetőséget pont mint 16 éves korunkban pedig szentül hittem, hogy ő lesz a férjem és láttam a lelki szemeim előtt mint gyermekeim apját. Nem jött be mert egyszerűen annyira szerencsétlenül alakult minden, hogy visszagondolni is fáj. Aztán megismertem egy pasit akiért teljesen odalettem, külsőre nagyon megfogott, egy hullámhosszon is voltunk de a szex nagyon pocsék volt, végül egy másik lányt választott helyettem. :/

Ott voltam, hogy nekem az életemben nem lesz normális pasim aki nem hűtlen / lúzer / fatökű és elengedtem az egészet a pichába.

Majd kiutaztam külföldre egy céges konferenciára és ott megláttam az embert akit kislány korom óta látok mint a férfi ideálképemet. A legjóképűbb férfi akit valaha az életemben láttam. Aztán összemelegedtünk, hozzám költözött és 27 évesen gyerekünk született, azóta is boldogan élünk. Akkor fog jönni a nagy ő amikor a legkevésbé számítasz rá. Ha pedig most belegondolok, hogy azzal az idiótával lenne gyerekem akivel 22 éves koromban szakítottam csak egy csonka család képe sejlik fel mert gyerek ide - gyerek oda azzal az emberrel nem tudnék leélni egy életet hiába hittem anno azt.

2019. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Közös hobbi hozott össze minket. Évek óta tök jóban voltunk, aztán szinte egyszerre mindketten érdeklődni kezdtünk a másik iránt. 18 voltam akkor, 20 évesen mentem hozzá. Most vagyok 32, 4 kislányunk van és imádom őt, az életünket.


A 22 éves énemnek azt mondanám: mindent jól csinálsz! 😊

2019. okt. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
60%

Nekem is ennyi idősen lett vége egy komoly kapcsolatomnak.

Kihasználtam az időszakot, még mindig szép emlék, sok vicces sztorival :)

Interneten ismerkedtem, randiztam, kerestem a párom :)

És, meg is találtam, 3 éve vagyunk házasok és 5 hetes a kisbabánk :))

Akkoriban a lovebox volt, amit én használtam, lehet h az még mindig van. A lényeg, h fizetős legyen, mert az ingyenesen sok őrült van. Persze a fizetősön is lehet, de kevesebb az esélye. Nálunk először irogatás volt, majd teló, majd X idő múlva ha átment a képzeletbeli vizsgáimon, egy plaza kávézóban tali. Sosem történt baj, csak oda kell figyelni. Sok szerencsét !!!

2019. okt. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 19 evesen jott az elso szerelem, akivel parkapcsolatban voltam. Aztan szakitottunk majdnem 5 ev utan, jottek a szexkapcsolatok, kutakodas... Aztan egy regebbi munkatarsam reszegen ram irt es mindketten rogton tudtuk, hogy ebbol valami lesz :) 25 evesek voltunk, azota ferj es feleseg, jon nem sokara a baba :) Szoval hiaba kerestem en ezt a "normalis pasi" dolgot, vegig ott volt a szemem elott es egyszercsak megtortent, a semmibol, derult egbol villamcsapaskent 😁
2019. okt. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!