Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú, férfi magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú, férfi magának való befelé forduló szomorú mimikájú az ront a jóképűségéből?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy magas meg nem olyan ronda.. a komlyság tehát az hátrány?
2019. okt. 29. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Te maga lehetsz a szépség mi kérdező 🤭😂
2019. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Életem legnagyobb szerelmébe a tekintete miatt szerettem bele. Nem volt egy búvalbszott ember de a tekintete mindig olyan titokzatos és gondterhelt volt, mindig úgy nézett és olyan volt az arca mint aki a világ összes terhét cipeli és azon gondolkodik hogyan tegye le. Amikor viszont mosolygott akkor olyan igazi gyermeteg boldog arckifejezése volt, öröm volt nézni. Ha tehát csak az alaparcod olyan akkor még akár szexepil is lehet, a lényeg, hogy néha azért neves nagyokat és tűnj boldognak is. :)
2019. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

A #2 leírta az én nagy szerelmem arcát is. Totál ugyanez...

Most megyek is aludni, mert nagyon hiányzik és ez betett. :D

2019. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én azért sem szeretek magamról fotot,selfiet csinálni mert szomorú,gondterhelt vagyok a legtöbb képen. A csajok meg a fogsort kimutató legényeket részesítik előnyben.
2019. okt. 29. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Hany eves vagy? Lehet, hogy csak te latod magad igy. Valakinek jol all az ilyen arc is.
2019. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaaaj pedig pont ma láttam arról a pasiról egy képet akit említettem a 2-es válaszomban. Pontosan olyan arcot vág mint amit leírtam (ne ezt a tarkóvakargató Justin Bieber pózt képzeljétek el a szomorúkutya fejjel mert attól kivagyok) hanem ezt a titokzatos, gondterhelt arcot. Basszus még mindig leesik tőle a bugyim... 🤤 Ezerszer inkább egy ilyen kép mint egy idétlenül, félpucéran nevetgélő pasi de biztos van akinek az tetszik.
2019. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
34 vagyok
2019. okt. 29. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a bajod, hogy a szorongas kiul az arcodra, amikor ezen agyalsz. Probald meg mashogy fotozni magad, amikor nem ezen porogsz. Vagy kerj meg valakit, de ne feszkozz kozben ezen.
2019. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben.. de nem is a fotó a lényeg,hanem,hogy az életben is ilyen arcot vágok. Lényegében nincs is minek örüljek,akkor miért vigyorogjak? Kényszerből?
2019. okt. 29. 22:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha látsz olyan lányt aki annyira tetszik, úgyis mosolyogni fogsz ha ránézel, vagy legalább felcsillan a szemed, az is elég.
2019. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!