Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki zavarában elutasító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki zavarában elutasító?

Figyelt kérdés
Ha úgy érzed, hogy régóta bejössz az illetőnek, de amikor odalépsz és próbálsz kezdeményezni, akkor inkább elutasítóvá válik még ha nem is ezt akarja.

2019. okt. 30. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult,hogy zavaromban rossz jeleket adtam ,és elutasításának vette
2019. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehet.
2019. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is volt mar ilyen sajnos.
2019. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert szokatlan neki a helyzet, nem tud vele mit kezdeni, stb.
2019. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én legutóbb elmenekultem zavaromban mikor leszolitott. Pedig nem ezt akartam de abban a pillanatban rettegtem. Van ilyen igen!
2019. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!