Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mackós vagy szálkás kockahasú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós vagy szálkás kockahasú férfiak jönnek be a nőknek többségében?

Figyelt kérdés
Melyik vonzóbb nektek? Én úgy tapasztaltam mikor kicsit nagyobb, izmosabb, hájasabb is voltam, több nő figyelmét kaptam meg, mint most vékony szálkásan. Mackós alatt nem az apatestű sertéseket értem, hanem a jó kiállású, izmos, de pl kis pocakos vagy zsíros alkatot. 21f
2019. okt. 30. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az apatestű sertések is tetszenek. Ilyen is van.
2019. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudjuk, hogy férfi vagy apa testtel és így próbálod védeni magad, de attól meg senkinek nem kellesz.
2019. okt. 30. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Sportos kockahas
2019. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Látom nehéz elhinni a beképzelt kis tinipasikáknak, hogy más ízléssel is rendelkezhetnek a nők.
2019. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kockahastól irtózom. A sörhastól szintén. Valahol a kettő között. A lényeg hogy egészséges testalkata legyen. De párválasztásnál ez csak egy szempont, nem ez a döntő érv. Nyilván nagyon elhízott pasival nem kezdenék, de apró pocak nem zavar,, ha mellette izmos amúgy és egészségesen él.
2019. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mind a kettő verzió lehet vonzó. Attól függ, hogy viseled, mennyire találsz önmagadra. A magabiztosság szexis.
2019. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Apatestű sertés" :'DDD
2019. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sportos, enyhén izmos, kockahas is lehet.
2019. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szálkás!

(Ne érezze magát rosszul a többi, ez csak az én ízlésem)

2019. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mackós ès az aputest is bejön.Voltam màr kockahasúakkal is, de semmivel sem voltak vonzóbbak szàmomra.🤷🏻‍♀️
2019. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!