Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor illik és kell bemutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik és kell bemutatni egy új személyt, a gyermekeknek? Szerintetek ennek mi a menete?

Figyelt kérdés

Azt szeretné az új párom, hogy megismerkedjek a gyermekeivel (a fiú 11, a kislány 6 éves).

1 hete ismerjük egymást, ebből adódóan én azon véleményen vagyok, hogy ez korai lenne.

Édes kisgyerekek, biztosan nagyon kedvelni fogom őket, már lényegében most is, ahogy fotókon keresztül láttam illetve hallottam róluk az édesapjuktól, viszont azt gondolom ez még korai lenne !



2019. okt. 31. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét, már ne is haragudj, de semmi. Borzasztóan korai.


Akkor mutasson be, amikor már komoly a dolog, és már biztosan nem egy pár hónapos románcról van szó.

2019. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
A gyerekeket nem ismered, a nőt egy hete, de az apukától már tudsz a gyerekekről? Azt hogy?
2019. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Esetleg nő a kérdező :)
2019. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Jaah,nem esett le!
2019. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nagyon korai. Én majdnem egy év után mutattam be őket egymásnak, amikor már biztos voltam a kapcsolatban-néhány hónappal utána össze is költöztünk.

Egy hét után még azt se tudtam én mit akarok :D

2019. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az új párom szeretné, hogy megismerkedjek a gyermekeivel.

Ebből mi nem egyértelmű, ne haragudj a kérdésem miatt ?!

Nyilván, én vagyok nő szerepében !

2019. okt. 31. 11:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy gondolja a pasid. Egy gyerek érzelmeivel nem lehet játszani.

Kb fél év és sok találkozás míg eldöntitek hogy passzoltok e és együtt tovább. Aztán jöhet a gyerekkel az ismerkedés. Rögtön jön egy kötődés is ezzel.

2019. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagy trauma lehetett a törés a két szülő között.


És akkor megjelennél te, egy egy hetes kapcsolat.


Tegyük fel, hogy nem működik kettőtök között, ezért békésen elválnak útjaitok.


Szegények épp hogy csak megismerik a "leendő mostohaanyjukat" (lehet már meg is kedveltek valamennyire) erre jön az újabb "csapás", ugyanaz ami az anyjukkal történt (az ő szemükben)


Igazad van, még korai, várni kellene.

2019. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Még korai... majd ha tényleg teljesen stabil és biztos a kapcsolatotok! Ne feledd, hogy itt már nem csak kettőtökről van szó, hanem kettő gyermek "lelkivilágáról" is, ne kelts bennük hiú ábrándokat.

Attól is függ, hogy mit akartok egymástól... kérdezz vissza a párodra hogy miért tartja fontosnak hogy már most bemutasson a gyermekeinek! Abból már többet tudhatsz meg.

2019. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon korai.Várjatok ezzel,mert nem tudjátok hová alakul a kapcsolatotok,és a gyerekeket csak összezavarnátok.
2019. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!