Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok errol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lachesys kérdése:

Ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Van egy exem, kb 5-6 eve "voltunk egyutt", bar e nem voltam szerelmes bele, es nem is volt kimondva h jarunk, inkabb osszejartunk. o szeretett volna tobbet, en nem, igy szetmentunk. lett egy masik csaja, de meg egy ideig osszejartunk szexelni, aztan mikor komolyabb lett neki a lannyal en lefujtam a dolgot. de nem szerette igazan a csajt, akkor meg biztos nem, es egy jo ideig meg nem, neha osszefutottunk, es mindig meselte kivel csalta meg (csak en tudom rola h biszex a srac, a szex nagyon jo volt vele mindig es eleg bizalmi kapcsolatunk lett emiatt, szerintem ezert neke mondta el ezeket. rengeteg sraccal, volt hogy a csaj buli utan aludt a szobaban, a srac meg a csaj baratnojet csinalta addig a masikban.... ekkor mar igazabol kicsit undorodtam tole mint ember, nem is beszelunk regota.


nemreg talalkoztunk a metron, es mondta h osszehazasodnak.


tudom, hogy nem az en dolgom. de nem tudom elhessegetni azota sem az erzest, h kutyabol nem lesz szalonna, es milyen mesteri szinesz a srac, a csajnak meg fogalma sincs, kihez megy hozza.:/



2019. okt. 31. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lepratelep...koszi ezt igy ebedhez.
2019. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Semmit.
2019. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2 pasit is tudok, akivel dugtam a jelenlegi kapcsolatuk alatt (Hozzáteszem, az egyikről azt se tudtam, hogy kapcsolatban van...)

Aztán esküvő meg gyerek.... Akiről nem tudtam, és borítottam a csajának, még engem neveztek hazugnak és fenyegettek meg, hogy elintéznek, meg photoshoppoltam csak a beszélgetéseket. (Am leszartam volna az egészet, csak az úriemberke zaklatott újabb szexért, amit én nem akartam...)

2019. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, veled együtt én sem mesélném el a csajnak, kivel van dolga. Nem mennék le a szintjére. Ettől függetlenül a gyomrom kifordul tőle, ahogy az életben pár embertől.
2019. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!